Oturma odasını boyamak için trend renkler


Salon boyamak için pek çok renk var ama aradığınız moda ve güncel bir renk ise en önemli boya ve renk firmaları tarafından piyasaya sürülen trend olan 10 rengi seçtim. Yıllarca çok fazla oyun verebileceğini düşündüğüm şık renkler. Onları görelim.

Baharatlı Bruguer Balı

Bruguer Baharatlı Bal Rengi

Bruguer Fotoğrafçılık

Bruguer’s Spicy Honey, büyük bir etki yaratan oturma odası duvar renklerinden biridir. Daha azı için değil.

Nötr bir renk olmamasına rağmen birçok kombinasyonu kabul ettiği ve onunla çok sayıda farklı ortam yaratabildiğimiz için sıcak ve davetkar bir ton, amber, saran ve çok yönlüdür.

Pastel tonlarla birleştiren sessiz ve dingin bir alandan, daha enerjik odalara, kırmızılar gibi daha güçlü tonlarla birleştiren.

Rahat ve sıcak bir oturma odası yaratmak için bir renk arıyorsanız, Bruguer’s Spicy Honey ihtiyacınız olan ton olabilir.

Bruguer Gülağacı

Oturma odasını boyamak için trend renkler: Rosewood by Bruguer

Bruguer renk ve fotoğraf

Gülağacı denilen bu pratik olarak nötr, sakin, sakinleştirici ve rahatlatıcı ton, bir tür pembe ve leylak rengi, dingin, sakinleştirici ve çok yumuşak, az pigmentasyonlu, istersek oturma odasının tüm duvarlarını boyamak için mükemmel.

Rahatlatıcı bir salon arıyorsanız, bu gölge ona ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Tamamlamak için, pişmiş toprak gibi renklerde veya ahşap gibi malzemelerde sıcak tonlar ekleyin.

Bruger İskoç Ovaları

İskoç ovaları Yeşil bruguer

Bruguer İskoç Ovaları Rengi

Huzurlu ve güzel bir yeşil tonu, ışığı aldığında çok parlak bir renk, almadığında koyu yeşile dönüşüyor.

Yukarıda gördüğümüz, yine Bruguer’den Palo de Rosa gibi birçok renkle kombine edilebilir ve ahşap ve bitkisel lifler gibi doğal unsurlarla çok iyi anlaşır.

Doğayı çağrıştıran bu renk ile toprak tonlarının kombinlenmesi de ideal.

Soft Touch de Jotun

Jotun Soft Touch oturma odasını boyamak için trend renk

Jotun Fotoğrafçılık

Oturma odasını boyamak için bir başka trend renk, özellikle sakin ve sakin bir ortam arıyorsanız. Jotún Soft Touch rengi, sakinlik ve huzur için tasarlanmış bir tondur.

Sofistike ve zarif bir renk, ince, duvarlarınızı biraz renkle ama fazlalık olmadan boyamak istiyorsanız mükemmel.

Nötr bir ton olarak diğer renklerle birleşir ancak ahşap, toprak tonları, hintkamışı veya hasır gibi doğal tonlarla mükemmel tamamlar.

Jotun Hazinesi

Jotun'daki Treasure oturma odasını boyamak için trend rengi

Jotun Fotoğrafçılık

Yeşillere geri dönüyoruz, ama bu kez daha sakin ve sakin biriyle, aynı zamanda sakinleştirici, Jotun Hazinesi ile.

Oturma odanızda kırmızı, pembe, kırmızımsı ya da pişmiş toprak unsurların yanı sıra koyu tonlarda ahşaplar varsa bu renk bu renklerle çok iyi birleşiyor.

Aslında salonun tüm duvarlarını bu renkle boyayacaksanız bu renk soğuk bir ton olduğu için bu unsurlardan bazılarını eklemelisiniz, aksesuarlar ve sıcak renklerle kombin etmeniz uygun olacaktır.

Jotun’un Amber Kırmızısı

Jotun tarafından Amber Red oturma odasının duvarlarını boyamak için trend renk

Jotun Fotoğrafçılık

Toprak rengi ve kırmızımsı tonlar, pişmiş toprakların akrabaları çok sevilen güncel renkler ve bu Jotun’dan, Amber Kırmızısı da onlardan biri.

Enerjisi olan, ancak fazlalıkları olmayan, resimde gördüğünüz gibi ahşapla mükemmel bir şekilde birleşen bir renktir.

Belki de oturma odasının tüm duvarları onları bu tonla boyamak için aşırıdır. Kemik rengi veya sakin bej rengi gibi nötr bir renkle eşlik etmesi daha iyidir.

Gece Nöbeti de PPG

PPG'den Renkli Gece Saati, oturma odası boyama için koyu yeşim yeşili bir trend

PPG Fotoğrafçılık

Oturma odasının duvarlarını boyamak için bir başka trend rengi, PPG’nin Night Watch adlı bu güzel derin ve koyu yeşilidir.

Ahşapla harika bir şekilde birleşen ve onunla zarif bir vurgu duvarı oluşturabileceğimiz, çok yumuşak bir toprak tonunun geri kalanını veya nötr bir rengi boyayabileceğimiz bir tür yoğun yeşim rengi. Doğal olarak, çok karanlık olduğu için tüm oturma odasını bu renkle boyamanızı tavsiye etmiyorum.

Kaldırmak ve daha aydınlık hale getirmek için, eldiven gibi hareket eden altın vurgularla birleştirebiliriz. Tüm koyu yeşiller altın tonlarına çok iyi uyuyor.

Mercan

Oturma odasını boyamak için Marshall mercan rengi

Dulux Fotoğrafçılık

Bu yıl Pantone için tercih edilen renk oldu ve mercanlar her zamankinden daha popüler hale geldi. Ve bu paragrafın yukarısında gördüğümüz Coral Flair by Dulux gibi mercan tonları, neşeli ve çekici bir estetik elde etmek için oturma odasının duvarlarını boyayabileceğimiz cesur, canlı ve enerjik renklerdir.

Nötr tonlar, bej, yumuşak toprak veya kumun yanı sıra beyaz da mükemmel uyum sağlar. Az görünürlerse, burada mercanla en iyi birleşen renkleri görebilirsiniz.

Şeftali, Şeftali, Şeftali

Oturma odasının duvarlarını boyamak için şeftali, şeftali veya şeftali rengi

Fotoğraf Mortil Mernee

Bu bir renk değil, bir ton ve bu, Danimarkalı blog yazarı Louise’in yaptığı ve Mortil blogunda görebileceğimiz gibi, yumuşak şeftali tonları veya şeftaliler çok beğeniliyor ve her alanı boyamak için trend renkler haline geldi. Mernee.

Bu yumuşak turuncu tonlar daha neşeli ve iyimser mekanlar yaratır. Çok çeşitli renklerle çok iyi bir şekilde birleştirilebilirler: kırmızılar, yeşiller, ahşap tonları, toprak tonları, nötrler ve ekler ve gider, böylece birleştirirken sorun yaşamazsınız. Ayrıca karanlık veya çok agresif olmadığı için odanın tüm duvarlarını boyamak fena bir renk değildir.

Bu tonu beğendiyseniz Sultana de Bruguer rengi, bayılacağınız bir renktir.

Pişmiş toprak

Oturma odasının duvarlarını boyamak için pişmiş toprak rengi

Vtwonen Fotoğrafçılık

Orijinal pişmiş toprak renginin yanı sıra birçok daha yumuşak varyant moda. Güçlü bir renktir ancak doğal bir ifadeye sahiptir, bu nedenle hiç agresif değildir.

Öyle olsa bile, tüm odayı boyamaktansa bir vurgu duvarı eklemek daha iyidir.

Griler, toprak tonları, ahşap tonları, çok yumuşak pembeler, çok yumuşak kumlar ve herhangi bir nötr renkle birleştirebiliriz. Bu tonu beğendiyseniz pişmiş toprak renginden bahsettiğimiz bu yazıyı kaçırmayın, onunla boyamak ve süslemek için olası kombinasyonlarını ve fikirlerini görürüz.

Bakın: Trend olan evi boyamak için 25 renk. Modaya uygun