Özel Mutfak Reformları – Kansei Cocinas

Yeni realitede ya da ona her ne demek istiyorsak, evimiz ana alanımız haline geldi ve bu nedenle iyileştirilmesi gerekiyor. Mutfak artık sosyal merkez ve olmak istediğiniz bir alan arıyoruz. Bunu başarmak için son zamanlarda mutfaktaki işleri durdurmadılar. Kansei’den beri bu konuyu çeşitli açılardan ele aldım, bu yüzden bir Özel mutfak reformlarıs, zaten yayınlanmış bazı makaleleri derliyor.

Mutfak Tadilatına Başlamadan Önce

Hakkında 10 makale seçtim bir işe başlamadan önce dikkate alınması gereken konular. Çünkü istediğimiz alanı elde etmek için son ayrıntısına kadar plan yapmalıyız.

  1. Ctavuk mutfak tadilatı yapmak. Mutfağınızın bir reform aşamasına gelip gelmediğinden şüphe duyuyorsanız, bu yazıda uygun olduğu zamanların bir listesini çıkarıyorum.
  2. Mutfak Reformu yapmadan önce gözden kaçırmamanız gereken her şey.Önce bir mutfak projesi yapın, profesyonellerle iletişime geçin, detaylı tahminler isteyin, fikir isteyin …
  3. Mutfak reformunun anahtarları. Evde yaptığımız eskizden iş için gerekli izinlere kadar.
  4. Mutfak reformunda temel ilkeler. Tüm yenileme süreci boyunca bir tur atıyorum, tabii ki her mekanın benzersiz olduğunu vurguluyorum.
  5. Mutfak mobilyası ve reform ilişkisi. Mobilya ve elektrikli aletlerin dağıtımı, belirli bir konuma yerleştirilmesi gereken bir dizi tesisatı şartlandırır.

  1. Kurulum Planlarıs. Her prizin, su çıkışının ve duman çıkışının olması gereken yerde olması için, öncelikle gerekli kurulumların her biri ile sınırlandırılmış bir mutfak planına sahip olmanız gerekir.
  2. Baştan sona Mutfak tadilatı yapmadan önce bilmeniz gereken her şey İyileştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi not almaktan, tüm mutfak döşeme sürecine kadar.
  3. Mutfak reformunda 5 temel adım. İlk adım, yeni mutfağımız için ne istediğimizi bilmek ve son adım, reformda yer alan tüm profesyoneller arasındaki koordinasyondur.
  4. Mutfakta iç kapılar. Etrafındaki her şeyin bir mutfak tasarımına müdahale ettiğini düşündüğüm için giriş kapısı modeline de dikkat etmemiz gerekiyor.
  5. Mutfak tadilatında bir dekoratörle nasıl tasarruf edilir. İşimiz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir alan bulmaktır. Süreç boyunca size eşlik ederek bunu başarmanıza yardımcı oluyoruz.

Mutfak Reformu Projeleri

Kansei içinde ayrıca Granada’da mutfak yenileme projeleri ben yaptım. Onlar sayesinde ilham verici notlar alabilir ve bir reform sayesinde elde edilen etkileri görebilirsiniz.

Bununla Özel Mutfak Reformları Bir değişikliği teşvik etmek niyetindeyim, çünkü bir iş hakkında düşünmek sıkıcı olsa da, sonunda herkes mutludur. Bir mutfak yenileme projesi üzerinde çalışmayı sevmemin nedenlerinden biri, bir hayali gerçekleştirmeye yardım etmemdir. Senin mi?

Zaten yeni mutfağınızı Kansei’den düşünüyorsanız, bir hizmetim var mutfak projeleri On Line. Mutfakta reform için tasarım ve gerekli tüm planlar, 3 boyutlu tasarımlar ve gerekli tüm bilgiler gerçekleştirilmiştir. Evden çıkmadan ve akıcı bir iletişimle. Buraya Tıkla.