Rehberi, Piknik için

Parkta piknik yapmak için yanınıza almanız gerekenler

  • Piknik mi planlıyorsunuz? Yaşanacak bir sürü eğlence var, ancak bir şeyi unutursanız çok da eğlenceli olmayacak. İşte paketlemeniz gerekenler için harika bir kontrol listesi.Pikniğe gidecekler için alışveriş Rehberi, Piknik için Aperatifler, Piknik için malzeme listesi sözlük, Piknik malzemeleri listesi, Piknikte eğlenmek için ne yapılır, Piknikte yapılacak aktiviteler, Romantik piknik menüsü, Sevgiliyle piknik önerileri

piknik sepeti


Kaynak: Pinterest

Piknik battaniyesi

Parkınıza vardığınızda yedek bir dinlenme masası ve bank sandalyesi yoksa, piknik battaniyenizi unutursanız, karıncalar altınızı ısırırken çimlerin üzerinde oturuyor olabilirsiniz. Sarılabilen ve bir sepete bağlanabilen veya bir kolun üzerine asılabilen su geçirmez bir ürün hayatı kolaylaştırır.

Piknik battaniyesi


Kaynak: Dünya Pazarı

Piknik sepeti

Özel bir piknik sepetine veya sırt çantasına sahip olmak piknik yapmak (ve kamp yapmak!) İçin harika bir al ve git seçeneğidir. Doldurulması gereken temel öğeler arasında tabaklar, bardaklar, çatal bıçak takımı, kurulama bezi, küçük kesme tahtası, peçeteler, tuz ve karabiber ve muhtemelen arsız bir şarap kadehi olmalıdır. İçine birkaç sandviç ve soğuk bir içecek koyacak kadar büyük bir tane alırsanız, hazırsınız demektir.

piknik sepeti
Pikniğe gidecekler için alışveriş Rehberi, Piknik için Aperatifler, Piknik için malzeme listesi sözlük, Piknik malzemeleri listesi, Piknikte eğlenmek için ne yapılır, Piknikte yapılacak aktiviteler, Romantik piknik menüsü, Sevgiliyle piknik önerileri


Kaynak: Pinterest

Minder veya sandalyeler

Yerden yüksekte olmayı tercih ediyorsanız ya da biraz daha fazla rahatlık istiyorsanız, piknik battaniyenizin üzerine dağıtmak için minderler alın ya da güvenilir kamp sandalyeleri getirin.

piknik yastıkları


Kaynak: west elm

Üzerine yemek yemek

Belki bir doğum günü partisi ya da büyük bir aile toplantısı için biraz parti düzenliyorsanız, yemek hazırlamak ve servis etmek için biraz daha alana ihtiyacınız olabilir. BYO eğer varsa bir piknik veya kamp masası ya da yaratıcı olun ve üst üste yığmak ve kendinize bir DIY piknik masası yapmak için birkaç tahta palet alın. Sevimli bir masa örtüsü ile örtün ve Bob amcan olur.

piknik palet masası


Kaynak: BLOGLOVIN ‘

Gıda

Şanlı bir sandviç, peynir, sos, salata ve tatlı seçkisi olmadan piknik nedir? Hoşunuza gidecek bir formayı seçin, ancak nasıl saklayacağınızı, ne kadar süre saklayacağınızı, nasıl servis edeceğinizi ve ne kadar temizlik gerekeceğini göz önünde bulundurun. Bagetler harika ve kolay bir seçenektir. Söylemeye gerek yok, ancak barbekü için et gibi soğuk tutmanız gereken öğeleri getirmek istiyorsanız, her zaman buzlu bir kakao içine koyun.

Ayrıca bizde de var canlandırıcı piknik yemeği fikirleri denemeniz için.

piknik bagetleri


Resim kredisi: Sharyn Cairns, gurme gezgin aracılığıyla

İçecekler

Öğle yemeğinizi güzel ve soğuk bir içecekle yıkayın. Daha sıcak havalarda, neden sıfırdan kendi limonatanızı veya ev yapımı buzlu çayınızı yapmıyorsunuz? Soğuk bir termos veya içecek dağıtıcısına koyun ve piknik sepetine veya esky’ye koyun.

piknik içecek dağıtıcısı


Kaynak: POTTERY BARN

Eğlence ve oyunlar

Temel bilgileri topladıktan sonra, eğlence ve oyun zamanı! Futbolu kapın, bir Frizbi toplayın veya masa oyunları getirin. Küçükler uçurtma uçurma gibi açık hava etkinliklerini sever ve daha büyük çocuklar dev Jenga gibi oyunlardan hoşlanır. Ve müziği unutma! Bir grup arkadaşınızla piknik yapıyorsanız, birkaç havalı melodi pikniğinizi partiye dönüştürecek. Yetenekli muso arkadaşınıza gitarını getirmesi için vurun ya da bir radyoyla eski moda gidin. Doğrudan telefonunuza takılan mini hoparlörler alabilirsiniz ve piknik sepetlerimizin bazılarında yerleşik Bluetooth hoparlörler bile var!

Unutmuş olabileceğiniz başka bir şey …

Seçtiğiniz mekanda mevcut olan imkanlara bağlı olarak, gününüzü başarılı kılmak için birkaç eşya daha getirmeniz gerekebilir (ileriyi düşünmek için çok meşgulseniz yemek hazırlığı yapmakla meşgulseniz unutmak kolaydır):

  • Taşınabilir bir barbekü ve gaz şişesi
  • Çöp torbaları ve çöp kutusu
  • Tuvalet kağıdı (* ahem * için * çalı tuvaletler)
  • Pikniğiniz akşama kadar devam edecekse aydınlatma için fenerler
  • Gölge için bir şemsiye veya küçük bir plaj çadırı (ne olursa olsun, dışarıda her zaman güneşe duyarlı olmalısınız!)
  • Yüzmek için havlular
  • Bir partiye ev sahipliği yapıyorsanız dekorasyonlar ve
  • Pinterest’te bulabileceğiniz, muhtemelen gerçekten ihtiyacınız olmayan pek çok şey var, ancak pikniğinizi harika kılar!

Bir cevap yazın