Plastik lambiri fiyatları koçtaş

PVC PANELLER

 1. PVC İLE NEYİ KASTEDİYORSUNUZ?
  PVC, Polivinil Klorür anlamına gelir. Bu günlerde çok popüler olan bir tür plastik. Bütçe dostu ve kurulumu kolaydır. Çok iyi göründüğü için ahşap, kil vb. Geleneksel yapı malzemelerinin yerini alıyor.
 2. PVC PANELLERİN FAYDALARI NELERDİR?
  PVC panellerin montajı kolaydır, iyi görünümlüdür, su geçirmez, leke tutmaz, termite dayanıklı, neme dayanıklı, bütçe dostu, az bakım gerektirir, güvenli ve geri dönüştürülebilir. Bunun ötesinde, PVC panellerin montajı, fayans ve hatta boya vb. İle karşılaştırıldığında son derece kolay bir iştir. Dikkate alınması gereken birkaç nokta aşağıda verilmiştir:
 • PVC Duvar panelleri montajı, kurulum sırasında çok az gürültü olması nedeniyle çok az sıkıntıya neden olur.
 • Boyada olduğu gibi kir yaymaz.
 • Sonrasında çevreyi temizlemekten dolayı acı çekmez.
 1. BU PANELLERİ NEREDE KULLANABİLİRİZ?
  PVC paneller oda, ofis, bodrum ve özellikle yatak odası, banyo ve mutfakların iç duvarlarını, tavanlarını kaplamak için kullanılabilir.
 2. PVC PANELLER SUYA DAYANIKLI MIDIR?
  Evet, bu paneller kesinlikle su geçirmezdir ve PVC’den yapılmıştır ve ek yerleri de suya dayanıklıdır. Bu paneller mutfak, banyo gibi ıslak ve nemli alanlarda kullanılabilir. Aksi takdirde yatak odası tavanları, garajlar, bodrumlar vb. Evin her yerinde kullanabilirsiniz.
 3. MEVCUT KARO VEYA KONTRPLAK ÜZERİNE PVC PANELLER KULLANABİLİR MİYİZ?
  Evet, PVC paneller fayans, kontrplak ve alçıpan üzerine monte edilebilir.
 4. PVC PANELLERİN BAKIMI MALİYETLİ MİDİR?
  Hayır, bu paneller çok az bakım gerektirir ve maliyeti de düşüktür. bu panelleri ıslak bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. Ancak temizlik için klorlu veya aşındırıcı maddeler kullanmayın.
 5. BU PANELLER NE KADAR DAYANIKLIDIR?
  PVC paneller çok dayanıklıdır. Günlük aşınma ve yıpranma onları etkilemeyecektir. Ancak keskin ve ağır bir nesne kesinlikle panellere zarar verebilir.
 6. PVC PANELLER İÇİN MAKSİMUM SICAKLIK NE OLABİLİR?
  PVC paneller 140 ° F (60 ° C) sıcaklığa kadar dayanabilir. Duş panellerinde kullanılabilir ancak saunalarda kullanılamaz. Bu sıcaklıklara dayanabildiği için panellerde tavan lambaları kullanılabilir.
 7. PVC PANEL VE KAROLARIN FİYATLARINI NASIL KARŞILAŞTIRABİLİRİM?
  PVC panellere göre Fayanslar çeşitli ebat ve fiyatlarda gelir. Bazen PVC panellerden daha ucuz olabilir. Ancak panelleri döşemek, fayans döşemek yerine daha az sıkıcı bir iştir, bu nedenle kurulum maliyetinin düşmesine neden olur. Sonunda PVC paneller fayanslardan daha ucuz olacak. Showroomumuzu ziyaret ederek yaklaşık PVC montaj bütçesini alabilirsiniz.
 8. PVC PANELLERİN TASARIMINI BİRKAÇ YIL SONRA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
  Evet, PVC panellerin sökülmesi karoya göre çok daha kolaydır. Panellerin rengini ve tasarımını dilerseniz her yıl değiştirebilirsiniz.
 9. EVİMİZİN HER YERİNDE RUTUBET OLDUĞU İÇİN NEMLİ DUVARLARA PVC PANELLER MONTE EDEBİLİR MİYİZ?
  PVC Paneller, dünyadaki birçok insan nemli duvarlardan kurtulmak için kullandığı için nemli duvarlar için mükemmel bir seçimdir.
 10. PANELLER PASLANMAYA KARŞI DAYANIKLI MI? PVC NE KADAR SONRA BOZULMAYA BAŞLAYACAK?
  PVC paneller plastikten yapıldığı için tamamen paslanmaya karşı dayanıklıdır. Plastiğin yaşı çok uzundur ve Wall Affairs size her zaman yalnızca en iyi kaliteyi sunar. Bu paneller kolaylıkla 25-30 yıl dayanacaktır.
 11. PVC PANELLER ÇÜRÜMEZ Mİ?
  Evet.
 12. BU DUVAR İŞLERİ PVC PANELLER TOZ GEÇİRMEZ Mİ?
  PVC paneller birçok tasarım ve dokuya sahiptir. Dürüst olmak gerekirse, tüm PVC panellerin toz geçirmez olmadığı söylenmelidir. Ancak dikkatlice ve bizim rehberliğimizle bir tasarım seçerseniz, bu panellerin yüzeylerine çok az toz yapışır.
 13. BU PANELLER NE KADAR SAĞLAM?
  PVC Paneller, PVC levhaların yaklaşık 5-8 mm aralıklarla birleştirilmesiyle üretilir. Makul darbelere dayanması için yeterli mukavemeti sağlayan iki tabakayı birleştirmek için bir ağ yapısı kullanılır. Ancak orta ila ağır darbeler panele zarar verebileceğinden yeterince özen gösterilmelidir.
 14. BİR PVC PANEL YANGINA NE KADAR DAYANIKLIDIR?
  PVC panellere imalat sırasında yangına dayanıklı olmaları için özel kimyasallar eklenir. Panellerimizin çoğu, yangının yayılmasını önleyen CSRIO yangın sınıfı AS / NZS 3837’dir. Ancak PVC panele tamamen yangına dayanıklı denilemez.
 15. BU PANELLER SES GEÇİRMEZ HALE GETİRMEK İÇİN MÜZİK ODALARINDA KULLANILABİLİR Mİ?
  Bu PVC paneller, aralarında birkaç mm boşluk bulunan ve aralarında hava bulunan iki PVC levhadan yapılır. Bu yapı onların sese dayanıklı olmalarına yardımcı olur. Böylece bu paneller müzik odasında rahatlıkla kullanılabilir ve ses geçirmez hale getirilebilir.
 16. PVC PANELLER NE KADAR AĞIRDIR. NORMAL KULLANIMLA DUVARDAN DÜŞEBİLİRLER Mİ?
  PVC paneller son derece hafiftir. Tüm paneller özenle ve uygun vida ve bağlantı parçalarıyla duvara yapıştırılır. Paneller, tıklama mekanizması ile birbirine birleştirilir. Ancak bu paneller, zayıf işçilik nedeniyle bir PVC panel duvardan düşse bile herhangi bir zarar vermeyecek kadar hafiftir.
 17. PVC PANELLERİ TAKMAK NE KADAR ZAMAN ALIR?
  Çimento, kum veya herhangi bir karışım gerekmediğinden PVC panellerin montajı çok az zaman alır. Tek şart, ateşlemeleri gereken duvarın hazır olmasıdır. Piyasada bulunan diğer duvar dekorasyon malzemelerine göre kolayca en hızlı takıldıkları söylenebilir.
 18. PVC PANELLER TERMİTLERE NASIL TEPKİ VERİR?
  Termit sadece ahşap malzemelere saldırır. PVC sadece plastikten yapıldığı için PVC paneller% 100 termite dayanıklıdır.
 19. BİR YERE TAKILAN PVC PANELLERİ BAŞKA BİR YERDE YENİDEN KULLANABİLİR MİYİM?
  Evet, aynı PVC panelleri kaldırıp başka bir yere tekrar taktıktan sonra PVC paneli kolayca yeniden kullanabilirsiniz.
 20. WEB SİTENİZDE PVC PANELLERİN HİJYENİK OLDUĞUNU SÖYLEDİNİZ Mİ? BİR PVC PANELİN HİJYENLE NE İLGİSİ VAR?
  PVC panellerin hijyenik olduğundan bahsetmiştik, çünkü nem geçirmez ve termit geçirmezler. PVC panellerin bu nitelikleri, normalde duvarlarımızda ve nem dostu alanlarımızda gelişen bakteri ve virüslerin büyümesini azaltmaya yardımcı olur. Tıbbi araştırmalar, PVC panellerin, alerjisi olan hastaların PVC panelleri evlerine kurduktan sonra önemli ölçüde hızlı bir şekilde iyileşmelerine yardımcı olduğunu göstermiştir.
 21. PVC DUVAR PANELLERİNİ TAKTIKTAN SONRA BİLE DUVARLARI BOYAMAK İSTERSEM NE OLUR?
  PVC panelleri montajdan sonra boyayabilirsiniz. Özellikle bu amaç için ham yüzeyli özel panel kategorimiz var.
 22. PANSİYONUMA PVC PANELLER DÖŞEMEK İSTİYORUM AMA BÜTÇEM KISITLI.
  PVC paneller, bazıları çok bütçe dostu olan çeşitli tasarımlara sahiptir.
 23. PVC DUVAR PANELİ, MONTAJ SONRASI ODALARDA KOKUYA NEDEN OLUR MU.
  Hayır, PVC Duvar Panellerimiz yüksek kaliteli PVC’den imal edilmekte olup kaplama da son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Herhangi bir koku alma olasılığı yoktur.
 24. DUVAR KAĞIDINA GÖRE PVC PANELLER NASILDIR?
  PVC paneller sert kaliteli plastikten yapılırken, duvar kağıdı normalde kağıt veya sentetik tabakalardan yapılır. İkinci olarak, duvar kağıdı tabakası normalde yaklaşık 1 mm’den daha az ince bir tabakadır, PVC paneller ise sert ağ yapısı ile birleştirilmiş iki PVC tabakadan yapılır. Basitçe söylemek gerekirse, PVC duvar panelleri, duvar kağıdına kıyasla her zaman daha iyi bir seçimdir.
 25. BİR PVC PANELİN BİR ODA SICAKLIĞINA GETİRECEĞİ DEĞİŞİKLİK NEDİR?
  Katmanlar arasında havadan oluşan bir PVC panelin yapımı düşünüldüğünde, bir PVC panel, odadaki sıcaklık için bir yalıtkan görevi görecektir. Kurulumdan sonra duvar ile panel arasında başka bir hava katmanı oluşturulur. Böylece kış aylarında oda daha sıcak olur ve yaz aylarında oda daha serin olur.
 26. PVC PANELLER BANYOLARDA KULLANILABİLİR Mİ?
  Evet, tarafımızdan sunulan PVC duvar ve tavan panelleri tamamen su geçirmez ve yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. Ekibimiz PVC panelleri oluk aralarına özel yapıştırıcı yardımı ile takarak ek yerleri de su geçirmez hale getirecektir. bu yüzden bu panelleri banyo ve benzeri yerlerde kullanmakta sorun yoktur.
 27. BAZI PVC PANELLERİN BİR SÜRE SONRA ÇATLAMAYA BAŞLADIĞI DOĞRU MU?
  Evet, bu biraz doğrudur. Nitekim kalitesiz plastikten yapılan PVC paneller birkaç yıl sonra çatlamaya başlayacak ancak Wall Affair PVC panellerde durum böyle değil.
 28. PVC PANELİN RENGİ BİRKAÇ YIL SONRA SOLAR MI?
  Hayır, Wall Affairs PVC paneller son teknoloji ile üretilir ve solmaz ve renk değişimine dahi maruz kalmaz. PVC paneller kirli havaya bile tepki vermez ve sıvıları emmez. Ancak sürekli güneş ışığına veya yağmura maruz kalmak renklere zarar verebilir.
 29. PVC DUVAR PANELİ EĞİMLİ ÇATILARA MONTE EDİLEBİLİR Mİ?
  Evet, PVC paneller kalıplanabilir plastikten yapıldığından ve doğası gereği esnek olduğundan eğimli yüzeylere monte edilebilirler.
 30. PVC PANELLERİN EBAT MEVCUDİYETİ NEDİR? VE NE TÜR TASARIMLAR?
  Panellerimiz 9 ‘, 10’, 11 ‘ve 12’ boyutlarında mevcuttur. Bölgedeki en geniş tasarım yelpazesini sunuyoruz ve her kategoride birçok tasarıma sahibiz.

Bir cevap yazın