Rahat Bir Yemek Odası Oluşturmanın 10 Yolu

Yemek odanız evinizin merkezi odağıdır. Yemeklerinizi yiyebileceğiniz, misafirlerle yemek yiyebileceğiniz, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve gülün. Yemek odası geleneksel olarak resmi bir ortam olmuştur, ancak alan geri koydu ve çok harika görünmek için biçimlendirilemez hiçbir nedeni yoktur.

Öyleyse, yemek odanız vizyonunuzla umutsuzca senkronize görünmediğinde ve istediğiniz rahat ayarı yaratmadığında ne yapacaksınız? İşte yemek odanızı dönüştürmenize yardımcı olacak on harika yol, böylece geri ve misafirperver. Bunları planlamanıza dahil edin ve aradığınız ruh halini yakalayın.

Kulağa garip gelebilir, ancak gri şu anda tüm öfke. Çok basit ve şıktır ve gözünüze açık mavinin getireceği yükleri koymaz. Gri, dikkat gerektirmeden bulunur ve odaya çok zor hissetmeyen temiz bir görünüm verir – gittiğiniz rahat havayı yaratmak için mükemmeldir.

2. Yüksek ve Düşük Karıştırın

Birkaç alt sandalye ile eşleştirilmiş muhteşem yüksek sırt koltuklarının bir kombinasyonuna sahip olmak, sizi saçlarınızı hayal etmeye davet eden benzersiz bir ortam yaratacaktır. Bu şık yaklaşımı, altı ile belirli bir oturma grubu arasında yer alan çerez kesicinin tersidir.

3. Katman Nötrleri

Odayı nötrlerle dolu tutun ve rahat, rahat bir his için onları katmanlayın. Bu görünüm rustik ahşap zeminlerle harika gidiyor.

4. Rahat Mavi Parçalar ile Aksan

Mavi seramik vurgular herhangi bir odaya evlilik dokunuşu katacak. Yemek odaları için geleneksel olarak kullanılan sakinleştirici bir renktir, bu da daha tuhaf ve eğlenceli hissettirir.

5. bir cam ve metal kolye asmak

Geleneksel yemek aydınlatma parçalarındaki bu yeni spin, takip edebileceğiniz en iyi makyajlardan biridir! Bu modern kolyeler şık ve karakter dolu. Ayrıca, cam ve metal dengesi, hayal edebileceğiniz hemen hemen her dekorla gider.

7. Yumuşak Kahverengi ve Altın Tonları

İster inanın ister inanmayın, kahverengi bir yemek odası için doğru bir şekilde yapılır inanılmaz görünüyor. Yumuşak kahverengi perdeler, oturma yerleri ve asılı ışıklar ve altın aksanlı yer ayarları gibi altın aksan ekleyin.

Bir cevap yazın