Rattan Shop, özel rattan tasarım mobilyalara sahip İspanyol firması

Bu bir sır değil rattan mobilya ve dekoratif aksesuarlar ve diğer bitkisel lifler son yıllarda büyük bir güçle empoze edildi ve bir trend haline geldi ve çoğu firma ve üreticinin sayısız ürün tasarlamak ve üretmek için bu malzeme ile çalışmasına neden oldu.

Rattan patlama, dekoratif tarzdan bağımsız olarak, çağdaş bir iç mekanın göründüğü her dergide veya sosyal ağ görüntüsünde belirgindir.

Bu sebeple Rattan Shop firması dikkatimizi çekmiş, ulusal bir markadır. rattan ile özel tasarım mobilyalar üretir, diğer asil malzemeler arasında ve şu anda pazara hakim olan ve kalitenin giderek daha az önemli göründüğü bu kes ve yapıştır dünyasında öne çıkmayı başarmıştır.

Alejandro Gracia ve Adrian Herrero tarafından kurulan Rattan Shop, adanmış bir şirkettir. rattan tasarım mobilya imalatı ve ihracatı ve diğer doğal kesim malzemeler ve detaylara titiz bir özen gösteren, iyi yapılmış bir iş ve yüzeylerinde özel bir özen gösteren, rattan ikonik parçalar, en yüksek kalitede.

Umursadığın arasında mobilyalar asil malzemelerle ve geleneksel bir şekilde çalıştıgibi ikonik parçalar bulabiliriz la butaca İkonik Rattan, bu çizgilerin altında gördüğümüz.

İkonik rattan koltuk

Güzel, kıvrımlı tasarımlı bir koltuk Çek mimar Jan Bocan tarafından tasarlanan klasik koltuktan esinlenilmiştir. Y Thonet tarafından 1972’de üretildi. Egzotik ve çekici bir koltuk, ancak son derece zarif, örgülü hasır ağdan, modaya uygun kaplama, tamamen el yapımı.

Ö görkemli ve egzotik Peacock sandalye, Ayrıca şöyle bilinir Emmanuelle sandalye.

Rattan Peackok sandalye

19. yüzyılda tasarlanmış, hasır ve rattandan yapılmış bir sandalye. Modayı ve trendleri aşan, bir tasarım ikonu haline gelen bir parça. Kum saati şeklindeki tabanı ve açık tavus kuşunun kuyruğunu taklit eden bir sırt dayamasıyla, bu nedenle adı, başlangıçta dış mekan kullanımı için yaratıldı, ancak şu anda ve uzun süredir, bu sandalye herhangi bir yerde iç mekanlarda tasarlandı. vintage’dan boho’ya, etnik ve daha çağdaş nitelikteki diğerlerine kadar dekoratif stil.

Tekiller hasır ve rattan sandalyeler ve koltuklar asılı bu günlerde de çok popüler.

Rattan koltuk asılı

Hepsi güncel trend ve yüksek kalitede üretilmiş mobilyalar Firmanın iç tasarım ve dekorasyon dünyasında hızlı bir büyüme ve tanınırlığa sahip olmasını sağlayan iyi tadı yayan kusursuz bir kaplama ile, sadece koltukları için değil, güçlü yönlerinden biri olmasına rağmen sürprizlerle dolu görsel, çevrimiçi mağazanızda gördüğümüz gibi, bu kadar çok modelden her zaman eviniz için mükemmel bir tane olacak.

Ve ev için aksesuar üretimi ve tasarımına odaklanan doğal elyaf dünyasında bir nesne öne çıkmışsa, şüphesiz rattan, hasır veya rafya lambaları olmuştur. Bunlar son yıllarda en çok öne çıkanlar oldu.

Bu anlamda, katalogda en çok beğenilen ve ayrı ayrı bahsedilmeyi hak eden bazılarının kopyalarını bulabiliriz. çekici Mikonos lambası.

Mykonos Lambası

Photography Hotel Scorpios Mykonos

Örgülü rattan bastonlarla el yapımı, geniş açıklığı sayesinde bir yemek masasını aydınlatmak için mükemmel ve iç veya dış mekanların yanı sıra yüksek değerli bir unsur eklemek istediğiniz her ortam için ideal olan muhteşem bir büyük lamba estetik.

Veya cüretkar ve çok yönlü El lambası.

Rattan El Lambası

Çok yönlülük, el yapımı bir rattan lambaya dönüştü. Her biri farklı boyutlarda üç farklı versiyonda mevcut, ihtiyacımız olan modeli tam olarak bulabiliriz.

Firmanın tablolarına gelince, bunlar asırlık tropikal ormanları ve benzersiz tasarımlarıyla öne çıkıyor, doğal olarak, asırlık tropikal ahşaplar gibi daha tutarlı ve sağlam malzemelerle tek bir parça halinde yapılmıştır, böylece Altezza tablosu gibi karaktere sahip benzersiz ve tekrarlanamayan tablolar, bu satırların altında gördüğümüz.

Tek parça masif Embero tropikal ağacından hazırlanmış, doğal ahşabın damarlarını ve mükemmel kusurlarını kutlayan, paslanmış demir ayakları olan karakterli bir yemek masası.

Sektördeki bireyleri ve profesyonelleri kazanan, ürünlerinin kalitesine ve tasarımına olan bağlılığıyla öne çıkan bu genç firmanın cesaretini ve karakterini ifade eden, ilginç ve çok ilginç zıtlıklardan oluşan ilginç ve başarılı bir oyun.

İyi tasarımlı mobilyaların bir adı vardır ve adı Rattán Mağazasıdır.

Fotoğraflar ve daha fazla bilgi: Rattan Online Shop