Roman kır evi tasarımları, stil ve malzemelere göre seçim yapın


Bir kır evi için stil ve yapı malzemesi seçerken işe başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken çeşitli alternatifler vardır. İşte hayallerinizin evini, çok sevdiğiniz doğanın yanına inşa etmeniz için size ilham verecek tasarımların yer aldığı bir dizi fotoğraf.

Taş, uyum ve süre

Taş kır evi
Via: Countryliving.com – HomeAway

Bu güzel evin yapısı, hem yapısındaki taş malzeme tabanı hem de rijit dikdörtgen şeklini yumuşatan sundurmada uygulanan ahşap ile doğa ile bütünleşmiştir. Eğimli çatının yüksekliği ve şekli sayesinde evdeki iç his ferahlatıcıdır.

Ahşap kullanarak modern tarz

Sahanın yeşil ormanı arasında modern bir yapı öne çıkıyor, yapıyı korumak için beton zemin üzerine yerleştirilmiş ahşap bir ev. Yemek odası içerisinde yer alan ön pencere sayesinde içeride bol miktarda doğal ışık algılanmakta, bu da aile bireylerinin dışarıdaki doğa ile bağlantı kurmasını sağlamaktadır. Bir suya eğimli çatı, su ile uyumludur. modern ahşap yapı.

Metal ile kır evi inşa etmek

Metalik kırsal ev
Yoluyla: Topmetalbuildings.com

Bir vekırsal yapılara uygulanan metal yapı daha ucuz ve kurulumu hızlıdırBu tür evlerin süreleriyle ilgili herhangi bir şüpheniz mi var? Yeterli bir korozyon önleyici işlemle, yapı onlarca yıl bozulmadan kalacak, ayrıca iç mekanda daha fazla güvenlik sağlar. P’nin içindeevin yan tarafını görebiliyoruz iki katızemin katta şömineli yemek odası ve üst katta yatak odası bulunmaktadır.

Ağaç gövdeleri ve taş

Rustik kırsal ev
Yoluyla: Hoommy

Bir rüya kır evi, ahşap ve taş kütükler tipik bir kır yapısında birleştirildi. Düz kiremitli eğimli üçgen çatılar, bu kırsal evlerin tartışılmaz tarzını tamamlıyor. Sahipleri daha kaliteli bir yaşam için doğayı içeride hissedecekler.

Rahat iç mekana sahip rustik tarz

Kırsal ev ahşap kütükler
Yoluyla: Pioneerloghomesmidwest.com

Bu kır evinin planları bize salon ve holden oluşan merkezde sosyal bir alan gösteriyor, mutfak ve yemek odası, oturma odasından kütük bölmelerle ayrıştırılmış. Üç yatak odası vardır (planın sol tarafına bakınız) bunlardan biri ebeveyndir. Evin yatak odaları arasında bulunan geniş bir banyosu vardır.

Tasarımda zarafet

Modern kır evi
Yoluyla: Kvartblog

Zarif tasarım çizgilerini seviyorsanız bu ev size ilham verebilir; doğal ahşap gri çelik yapılarla birleştirilmiştir. Çeşitli renk tonlarında bir taş çit, mülkü sınırlandırmaktadır. Ferahlık kazanmak için geniş pencereler ve katların yüksekliği gibi modern tarzda bir evin özelliklerini göz önünde bulunduran bu zarif evde vardır.

Güzelliği için kalıcı kır evi tarzı

Ev ve kırsal ev planı
Via: FamilyHomePlans

Cephesi üzerine üst üste binen ahşap ve eğimli üçgen çatılar ile inşa edilen, zamanla kalıcı bir ev tarzı. Cephelere uygulanabilecek çeşitli renkler olsa da beyazla kombine edilen bej tonları öne çıkıyor. Bu durumda kır evi tasarımı zamansızdır.

Dış mekanlarda parlak yüzeyler

Parlak ahşap kulübe
Üzerinden: Pinterest

Kırsal inşaat bitimlerinde parlaklık çok yaygın değildir, ancak uygulanabileceğini ve iyi bir sonuç alınabileceğini görüyoruz. Ahşabı rüzgar ve nemden korumak için bir vernik uygulanmıştır. Çatılar dalgalı kil kiremitlerden yapılmıştır.

Malzemelerin kullanımında uyum ve oran

Kır evi planı
Via: Dom.pl

Bu kır evi tasarımı, çeşitli yapı malzemelerinin kullanımını en iyi örnekleyenlerden biridir. güzel bir yapı oluşturmak için. Duvarlar için beton, bir dış ahşap pergola, çıplak tuğla ile kaplı şömine, seramik teras zemin ve iç mekanlar, bahçedeki yolu işaretlemek için pişmiş toprak kiremit ve taşlardan tavanlar var. Sonuç, size ilham vereceği kesin olan uyumlu bir mimari kompozisyondur.