Salon Dekorunuza Zerafet Katmanın 10 Yolu

Bütçede zarif bir oturma odası dekoru istiyor musunuz, ancak yapabileceğinizden emin değil misiniz? İç tasarım pahalı olsa da, olması gerekmiyor. Neyse ki, oturma odanıza istediğiniz zarif dokunuşu katacak hala yapabileceğiniz şeyler var. Çok harcamak istemeseniz bile. Öğrenmek için okumaya devam edin:

  • Hangi nesneleri kullanmaya değer
  • Duvarlarınızı ucuza nasıl yenileyebilirsiniz
  • Hangi mobilya kombinasyonları en uygun

Bütçede oturma odası dekorasyonu için en iyi çözümler

Yeni Bir Boya Tonu Ekleyin

Eğer tükenmiş oturma odası fikirleri anlaşma şu, uzay yeni bir yaşam kira vermek. Oturma odanızın tamamen yeni bir renk düzenine ihtiyacı varsa, bunu yapmanın en iyi yolu boyadır! Sıcak bir latte gölgesi ile ısıtmak veya kirli beyaz veya açık gri ile nötr hale getirmek isteyin. Bu, oturma odanıza tamamen yeni bir zarafet katmanın uygun bir yoludur. Yapmanız gereken en zor şey, istediğiniz renge karar vermektir.

Sevimli Büyük Yastıklar

Birkaç büyük yastık eklemek, dekorunuza yeni bir şıklık katmanın mükemmel bir yoludur. Tek renkli olabilir veya sadece kanepe ve çevreyle eşleşebilir. Bunlardan ikisi sizi çok fazla geri döndürmeyecek ve dikkatinizi çekerseniz sofistike olabilirler!

Yeni Perdeler / Pencere Tedavileri

Bunlar gerçekten bir oturma odasını eskisinden daha zarif hissettirebilir! Hala dikey güneşlikler sallıyorsanız, yeni ve zevkli bir şey için dışarı çıkın. İster perdeleri ister diğer pencere uygulamalarını tercih edin, oturma odanızın zarif görünmesini sağlamak için nispeten pahalı olmayan bir yol olabilir. En iyi sonuçlar için yüksek kaliteli malzemelerle yapıştırın.

Büyük Bir Resmi Kapat

Büyük zarif bir tablo, doğru bir şekilde konduğunda, bir oturma odası için harikalar yaratabilir! Göz alıcı olacak ve konukların hayran kalacakları güzel bir kültür popu sağlayacak. İyi bilinen ya da sadece belirsiz olan katı resim, zarif bir oturma odası için olmazsa olmaz bir yatırımdır.

Güzel Bir Aydınlatma Armatürü

Avize olması gerekmez. Odaya zarif bir açıklama getirirken, hem zarif hem de bütçenize uygun bir şey bulabileceğiniz yeterince modern sanat aydınlatma parçaları var.

Altın Dokunuşlar

Ayna, şamdan veya çerçeve üzerinde, oturma odanıza altın olan bir aksesuar parçası eklemek sofistike bir dokunuş katacaktır. Gerçek altın olması gerekmez, bu da kimsenin listesine eklemek için kolay bir bütçe satın alma işlemi yapar.

Daha Azına Git Daha Fazlası

Oturma odanızın zarif görünmesini sağlamak için alanın düzenli olmaması yeterlidir. Gander atın: ‘çok az’ yaparken çok fazla mı yapıyorsunuz? Bazı şeyleri alıp yenilenmiş görünümü beğenip beğenmediğinizi görün.

Büyük Halıyı Yerleştirin

Duvarlara gitmek yerine neden zemini güncellemiyorsunuz? Büyük halı, bir odaya şıklık katmanın harika bir yoludur. Yapmanız gereken tek şey odanıza uygun güzel bir tasarım seçmek ve bitti!

Uygulamalı Pervazlar Ekleyin

Gerekirse oturma odanızın pervazlarını güncellemek, lüksü eksik olduğu odaya geri yüklemenin kolay bir yoludur. Bu diğerlerinden daha pahalı olabilir, ancak bitmiş sonucu görüntülediğinizde buna değer!

Farklı Bir Hatıra / Antika Parçası Dahil Et

Bir piyanodan antika bir sandalyeye kadar bunlar, bir oturma odasının bazen ihtiyaç duyduğu bağlantı ve son dokunuşu gerçekten ekleyen parçalar olabilir. Eskitme gitmek için iyi bir neden ve genellikle bütçede çok fazla olmayan bir zarafet katan inanılmaz bir sandalye, kanepe, lamba veya sevdiğiniz başka bir parça bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın