Ses kayıt cihazı tavsiye 6

Bir şeyleri unutuyor musunuz ve hatırlamak için notlara yazmanız mı gerekiyor? ses kayıt cihazı tavsiye  Sürekli röportaj yapan bir medya profesyoneli misiniz? ses kayıt cihazı tavsiye Araştırma yapıyor musunuz ve önemli verileri düzgün bir şekilde saklamak istiyor musunuz? Yaratıcı mısınız ve aklınıza gelen fikirleri güvende tutmak mı istiyorsunuz? Sorulan sorulardan bir veya birkaçına cevabınız evet ise, ihtiyacınız olan şey şu anda piyasadaki en iyi ses kayıt cihazlarından birini satın almaktır .

ses kayıt cihazı tavsiye , gizli ses kayıt cihazı tavsiye , ses kayıt cihazı tavsiye 2020,

Bu cihazlardan biri sayesinde sadece röportajları değil, hatırlamanız gereken önemli verileri, ortaya çıkan fikirleri, işinizle ilgili notları , icra ettiğiniz şarkıları, katıldığınız dersleri de kaydedebileceksiniz…

Yukarıdaki nedenlerden dolayı, bir tane edinmenin iyi bir seçenek olabileceğini düşünüyorsanız, okumaya devam edin. Ardından, size en uygun olanı elde etmek için ihtiyacınız olan bilgileri vereceğiz.

Ses kaydedici satın almak için ipuçları

Bir kayıt cihazı satın almak ve en uygun olanı seçmek için , aşağıdakiler gibi bir dizi özellik veya özelliğin ödenmesi gerektiğini bilmek önemlidir :

ses kayıt cihazı tavsiye , gizli ses kayıt cihazı tavsiye , ses kayıt cihazı tavsiye 2020,
  • Sahip olduğunuz depolama kapasitesi . Ne kadar geniş olursa, o kadar fazla kayıt tutabilirsiniz. En yaygın olanı, 4 ila 8 GB arasında bir taneye sahip olmalarıdır.
  • Özerk olsa da olmasa da , varsa üzerindeki kayıtları doğrudan dinleyebileceksiniz, değilse de dinleyebilmek için içeriği bir bilgisayara veya tablete indirmeniz gerekecek. ve kullanın.
  • Kaydettiğiniz formatlar , dikkate alınması gereken bir diğer önemli husustur. Ve bu, onları daha sonra başka cihazlarda yeniden üretebileceklerinize ve hatta kabul edilebilir bir kaliteye sahip olmalarına bağlı olacaktır. Spesifik olarak, en yaygın olanları arasında WAV, MP3 ve FLAC biçimleri bulunur.
  • Ekranı olup olmaması da önemli çünkü varsa büyük miktarda veriye hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.
  • Bağlantıları bir ses kayıt cihazı satın alma söz konusu olduğunda aklınıza az esastır. Harici bir mikrofon eklemek için en az 3,5 mm girişiniz ve kulaklıkları yerleştirmek için bir çıkışınız olması gerekir. Ancak ideal olan, kayıtları bir bilgisayara veya tablete aktarmak ve hatta pili şarj etmek için bir USB bağlantı noktasına da sahip olmasıdır.

Marka cihazı onayladı, onun büyüklüğü, pil ömrü , fiyat o vardır ve hatta ses kalitesi sahip olduğu vardır, aynı şekilde, kriterler optimal modeli elde etmek için dikkate almak.

En iyi ses kayıt cihazlarının karşılaştırılması

Bu ürünü satın almak için nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda netleştikten sonra , piyasadaki en iyi ses kayıt cihazlarını keşfetmenin zamanı geldi :

ses kayıt cihazı tavsiye , gizli ses kayıt cihazı tavsiye , ses kayıt cihazı tavsiye 2020,

1. Victure V6 Kaydedici

Bu sıralamadaki ilk sırayı ekonomik bir ses kayıt cihazı alıyor, çünkü Amazon’da yaklaşık 26 Euro’ya satılıyor.

Otonomdur, 8 GB depolama alanına sahiptir, bir SD kart yuvası içerir ve harici bir mikrofona sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, içeriği mp3 olarak oynatması ve sesle etkinleştirilen işlevle kayıt yapılmasına izin vermesi gerekir. Yaklaşık 100 gram ağırlığında ve boyutu 10 x 3,6 x 1,2 santimetredir.

Buna sahip olanlar, yaptığı kayıtların kalitesini vurgular, bu da bir kaydın programlanmasına izin verir ve belirli kayıtlı içeriği bir şifre ile koruma imkanı verir.

2. ADOKEY Kaydedici

Yaklaşık 30 Euro’ya 8 GB depolama alanına sahip ve gürültü azaltma özelliğine sahip iki hoparlörü sayesinde net kayıtlar yapan bu diğer modeli satın alabilirsiniz . Tüm bunlara 72.6 gram ağırlığını, otonom olduğunu , USB porta sahip olduğunu ve WAV, MP3 ve WMA formatlarını kabul ettiğini eklemeliyiz .

Batarya lehine, üç dakika kullanılmadığında otomatik kapanma sistemine ve 100 saat kayıt yapma özerkliğine sahiptir .

Avantajları arasında kompakt boyutu (10.3 x 2.8 x 1.2 santimetre) ve dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmış hafifliği veya kullanışlı bir LCD ekrana sahip olması sayılabilir.

3. COOAU Kaydedici

Sıralamamızdaki üçüncü sırayı, fiyatı yaklaşık 30 Euro olan ve MP3 ve WAV formatlarıyla uyumlu olan 8 GB’lık bu kayıt cihazı işgal ediyor .

Bu bir yer alır , zamanlayıcı yüksek ses kalitesi, 159 gram ağırlığında ve boyutları 13.2 x 7.8 x 4 santimetredir. Parola koruması içerir , gürültüyü azaltır, seçilen bölümü tekrar tekrar dinlemenizi sağlar ve bir USB portu üzerinden bilgisayara bağlanır .

Kullananlar, fiyatına göre iyi olduğunu, çok küçük olduğunu ve rahatça taşınabileceğini ve pillerle değil pillerle çalıştığını vurguluyor.

4. BENJIE Kaydedici

En iyi ses kaydediciler listesinde, 16 GB depolama alanına sahip, casus tipte olan ve MP3, WAV, WMA, FLAC ve PCM formatlarını kabul eden bu diğer modeli geçemedik .

10-15 metre mesafeye kadar kaliteli kayıt yapılmasına olanak sağlar , 25 saate kadar pil ömrüne sahiptir ve 8.6 x 2.1 x 1 santimetre boyutlarındadır. Bir USB bağlantısı var ve yaklaşık 33 Euro’ya satılıyor.

Güçlü yönleri arasında, dayanıklı ve küçük boyutlu ve bu nedenle çok rahat olan ses kalitesi vardır.Tv üstü anten tavsiyesi

5. SONY ICD-PX370 Kaydedici

Bir SONY ses kayıt cihazı satın almak akıllıca bir hareket çünkü bu marka teknoloji pazarında bir ölçüt. Ve iyi bir seçenek kapasiteli Amazon, üzerinde 52 hakkında Euro için kullanılabilir bu model, olan 4 GB , onun pil kayıt 57 saate kadar garanti ve onun Optimize Sesli Kırmızı fonksiyonu sayesinde, önemli ölçüde gürültü azaltır.

Tüm bunlara 72.6 gram ağırlığında, 1,9 x 3,8 x 11,4 cm boyutlarında ve MP3 gibi formatlarla uyumlu olduğunu da eklemeliyiz.

En olumlu yönleri basit ama etkili olması, sesinin iyi olması ve hafıza kartı ile de kullanılabilmesidir .

6. Olympus PCM LS-P1

Bu listedeki son kayıt cihazı, önünüzdeki ve yaklaşık 129 Euro’ya alınabilen kayıt cihazıdır. Otonomdur, 4 GB’a sahiptir, SD kart yuvasına sahiptir ve 75 gram ağırlığındadır. Tüm bunlar 10,8 x 3,9 x 1,4 cm boyutlarındaki oldukça dayanıklı, USB girişli ve harika bir ses kalitesine sahip boyutlarını unutmadan .

Kullananlar , dış mekan performanslarında bile kaliteli kayıt yapılabileceğini , tripoda sahip olduğunu , dosyaları düzenlemeye izin verdiğini ve gürültüyü çok iyi engellediğini vurguluyor .

Ve şimdiye kadarki sıralamamız. Şimdi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek doğru ses kayıt cihazını seçme zamanı. ses kayıt cihazı tavsiye , gizli ses kayıt cihazı tavsiye , ses kayıt cihazı tavsiye 2020,