Sıra Dışı Yatak Odaları İçin Akıllı Gardırop Tasarım Fikirleri

Gardıropu veya dolabı olmayan küçük, garip şekilli veya geleneksel olmayan bir yatak odanız var mı? Göründüğü kadar kötü değil, bunun yerine gerçekten akıllı gardırop tasarım fikirleri üretme yeteneğine sahipsiniz.

Sıradan yatak odaları için en akıllı gardırop tasarım fikirlerini bulduk.

Dolap bölücü

Bir bölme koyarak gardıropta yürüyüş illüzyonunu yaratın. Evet, yatak odanızı anında küçültür ancak açık renk veya buzlu cam kullanırsanız, yapmak isteyeceğiniz bir fedakarlık olabilir.

beroom gardırop bölücü

Kaynak: Homed It

Yüksek depolama

Mevcut gardırop alanının veya yatağın üzerinde, ek depolama için kullanabileceğiniz kullanılmayan bir alan var. Sadece basit raflar, kışlık battaniyelerinizi, büyük kazaklarınızı ve hatta ayakkabılarınızı saklamanıza izin verecektir.

Depo üstü


Kaynak: Apartman Terapisi

Yatağı çerçeveleyin

Bir başka akıllı gardırop çözümü de yatağı çerçeveleyen kapalı dikey gardıroplar kullanmaktır. Bunları çatı yüksekliği yaparsanız, tüm alanı kullanabileceğiniz ve düşündüğünüzden daha fazlasını koyabileceğiniz anlamına gelir.

yatak odası gardırop yatağın tarafı


Kaynak: Apartman Terapisi

Açık gardırop rafları

Bu sadece pratik değil, aynı zamanda harika görünüyor – neredeyse bir giyim mağazası gibi. Ayrıca IKEA’da basit raflar bulabileceğiniz ve evinize uyacak şekilde sprey boyayabileceğiniz için çoğu insan için finansal olarak ekonomiktir.

Her şeyin güvenliğini ve seviyesini iki kez kontrol etmek için bir Airtasker tamircisi tutmayı düşünün.

ikea_inspiration_dressing_the_bedroom_1


Kaynak: Lifehack

Yatağın altında

Aslında ayağa kalkmak için yapılmış yataklar vardır, böylece yatağın altına ayakkabı ve kıyafet koyabilirsiniz. Bu mükemmel bir apartman gardırop çözümüdür.

Kullanılmayan alanı kullanın

Yeterince basit geliyor, ancak bazı merdivenlerin altındaki bir dolabı veya bir çatı alanını bir gardıropa dönüştürebilirsiniz. Çekmeleri, ayakkabı raflarını ve dikey asma alanını ne kadar saklayabileceğiniz ve kolayca birleştirebileceğiniz konusunda şaşıracaksınız.

loft gardırop


Kaynak: Remodelista

Bir cevap yazın