Siyah Deri Koltuklu Bir Oturma Odası Nasıl Dekore Edilir

turma odasını siyah deri kanepe ile nasıl dekore edeceğimi sordu. Fenia, kibrit çöpü konseptini unut! Bugün, farklı tarzlarda bir oturma odası dekorasyonu taze ve şıktır. Ayrıca, oturma odasındaki deri, alanınızın özel gereksinimleri için görsel bir denge oluşturmak üzere farklı dekor stilleriyle zenginleştirilebilir. Ancak, bu kesinlikle zor olabilir. Öyleyse, oturma odanızı siyah deri kanepe ile dekore etmek için 14 stil :

1. İskandinav Tarzı

Gözleriniz için bir tedavi istiyorsanız, oturma odanızı İskandinav tarzını dekore edin. Modern hissi ile tanınır. Göz alıcı desenler, metal vurgular ve el yapımı dokunuşlar gibi özellikler hem rustik hem de çağdaş bir görünüm yaratabilir. Siyah deri kanepenize kalın renk atma yastıklarıyla süsleyerek ve masanın üstüne mat kaplamalı metal mum standları yerleştirerek anında topraklama ekleyebilirsiniz. İskandinav tarzını aydınlatmak için bir başka ipucu da bir tuval veya bir duvar resmi eklemektir.

2. Eski ve Yeni Mix

Zıtlıklara inmeye ne dersin? Peki, bunu deneyin ve eski ile yeni buluşalım! Siyah deri kanepe karanlık olduğu için, arzu edilen kontrast için biraz açık tonla dengeleyin. Beyaz vurgu veya yumuşak krem ​​yastıklar ve hafif bir sehpa bunu başaracak! Antik duvar saati, siyah deri kanepenizi şekillendirmede olağanüstü bir iş çıkarır. Eski ve yeni bir dokunuş eklemek için çömlekçilik ahırına gidin.

3. Orta Yüzyıl Modern Tarzı

Doğal bitkilerle birlikte düz beyaz bir duvarda bir parlaklık, çağdaş ve şık sanat eseri mi istiyorsunuz? Bu tarz kesinlikle aradığınız bir orta yüzyıl modern tarzı oturma odasının son derece civciv ve sakin bir görünümünü yaratacaktır. Ayrıca, çağdaş bir zemin lambası ekleyin – oturma odanızda siyah deri kanepeye zıt olarak gözükecektir.

4. Endüstriyel Stil

Bu, krom detaylandırma, zengin renkler, zengin bitki ömrü ve deri döşeme gibi geleneksel erkeksi aksanları içerir. Ortaya beyaz eril bir yastık koyarak siyah deri kanepeye sağlam bir görünüm ekleyebilirsiniz. Ayrıca krom metalik vurgular ile tek renkli bir gri masa görünümüne sahip olabilirsiniz. Daha erkeksi bir hava yaratmak için toprak tonlarını, heykel dekorunu ve donuk resimleri kullanın.

5. Taze Tarzı

Bir doğa aşığı mısın? Evet ise, bu tarzı seveceksiniz! Taze yeşil bitkiler, oturma odanızın taze tarzını dekore etmenin en iyi yoludur. Olağanüstü muhteşem bir alan yaratmak için paletinizi süslemeler, vazolar, renkli lambalar, mobilyalar ve döşemelik dokular gibi canlı tonlardan çizin.

6. Kadınsı Stil

Bir avize! Taze çiçek vazo! Tepeli siyah deri kanepe! Bunlar özlü kadınsı dokunuşlardır. Siyah deri kanepe üzerindeki pembe ve pembe yastıklar gibi kızlar, eğlenceli ve kadınsı bir oturma odası yaratabilirler. Ayrıca, biraz şeftali rengi tonları oturma odasına girly bir görünüm verebilir. Ve, taze pembe çiçek vazo ve çiçek sanat eserleri ile süslemeyi unutmayın.

7. Bakır ve Siyah

Oturma odasının klasik bir tarzı için siyah tüylü veya kadife halı, metalik bakır mobilya çerçeveleri ve bakır gölgeli asma zemin lambaları yerleştirmeyi deneyin. Ferforje mum standları siyah deri kanepenin yanlarına yerleştirin. Ayrıca, bazı siyah deri şezlong ekleyin.

8. Nötr

Renkleri sevmiyor musunuz? Tarafsız olun! Bu tonlar oturma odasına şık bir dayanıklılık katar. Siyah deri kanepeyi vurgulayacak katı minderlerle ince gölgeler getirin. Bazı döşemeli mobilyalarda hafif keten kaplı parçalar ile kaynaştırın ve krem ​​tonlu bir heykel halısı üzerine yerleştirin. Bu, oturma odasının ana tonlarını seçmeye yardımcı olacaktır.

9. rahat ve konforlu

Oturma odanızı daha davetkar ve davetkar hale getirmek ister misiniz? Siyah deri kanepenize rahat yastıklar ve yastıklar yerleştirmeyi deneyin! Lambalar ve bitkiler içeren küçük köşe masaları da odanın daha rahat görünmesini sağlayabilir. Bazı ek koltuklar, canlı duvar renkleri ve çekici sanat eserleri oturma odanızı vurgulayabilir ve daha davetkar hale getirebilir.

10. Viktorya Tarzı

Viktorya tarzı hakkında sofistike ve şık bir şey var. Viktorya döneminin çağrışım görüntülerini koyarak siyah deri kanepeye klasik bir görünüm katın. Geleneksel altın aksanlı mobilyalar ve sandalyeler ile birlikte mermer bir masa üstü yerleştirin. Victoria chesterfield mobilyalarınız her şeyi söyleyecek!

11. Bohem Modern Tarzı

Bir Boho-civciv oturma odasında çeşitli dokuların, desenlerin ve cesur renklerin çalıştığını biliyor musunuz? Evet, sıra dışı dekorasyon sanat eserleri canlandırıcı bir Bohem alanı yaratmaya yardımcı olur. Kendiniz deneyin!

12. zarif Tarzı

Görkemli bir avize ve lüks bir halı eşleştirerek oturma odanızın zarif bir görünümünü çağırın. Odanıza ahşap işleri ile iltifat ederek daha eterik bir görünüm verin. Siyah deri kanepe üzerindeki bazı canlı kadife yastıklar da inanılmaz bir zariflik yaratabilir.

13. Çağdaş Stil

Çağdaş ama antika görünmesini ister misiniz? Siyah deri kanepenizin arkasına hoş bir dokulu duvar kağıdı ekleyerek zamansız güzelliğin ve çekiciliğin bir görüntüsünü oluşturun. Birkaç resim ile birlikte tek bir abajur, oturma odanızı zarafet ve gizem havasında da kaplayacak.

14. Havadar Stili

Tabii, havadar ve aydınlık bir oturma odasını seviyorsun! Peki, doğal ışığını artıran mobilya ve mobilyalarla panel yapmaya ne dersiniz? Ayrıca en iyi yatıştırıcı bir kıyı atmosferi-ihtişam yaratan yeşil ve serin blues aksanıyla nötr tonlar için gitmelisiniz!

Ne bekliyorsun? Size en çok hitap eden stili seçin ve oturma odanızı hemen dekore edin!

Banyo içinde yayınlandı

Bir cevap yazın