Siyah, duş perdelerini de devralır ve onları bir trend haline getirir

Onlarca yıldır pazara hakim olan ekranlar, bataryalar ve diğer banyo aksesuarları için krom kaplamalar, siyah gibi daha çağdaş ve yenilikçi kaplamalarla değiştirilerek arka koltukta yer alıyor gibi görünüyor.

Ve nesli tükenmiş olmasalar da, öyle de yapmayacaklarsa, son zamanlarda üretici Griferías Clever’ın yeni mat siyah musluklarında gördüğümüz gibi, üreticilerin ürünleri için bu zarif renge son zamanlarda çok fazla bahis yaptıkları doğrudur. GME Banyo Bölümünden yeni siyah bölmelerle şimdi öğreneceğiz.

O halde banyonuz için en son tasarıma sahip ve trend olan modern bir ekran arıyorsanız, aşağıda göreceğimiz bunları bilmelisiniz.

GME Banyo Bölümü Açık Seri

Siyah duş ekranı

Siyah profillerle sabit + katlanır ekran

Üreticinin GME Banyo Bölümü’nün Açık bölme serisine, özellikleri ve işlevselliği aynı, ancak siyah profilleri olan yeni bir model eklendi.

GME Open serisi, sabit duş perdeleri ve çok çeşitli boyutlarda mevcut olan ve tüm banyolar için uygun olan döner kapılardan oluştuğu için en çok yönlü olanlardan biridir.

Doğal olarak estetik de önemlidir ve Open serisi, daha temiz, daha saf bir estetik ve banyonun kesintisiz bir görünümünü elde etmek için minimalist bir kesime sahip ve daha düşük bir profil içermeyen bir alüminyum profille tasarlanmıştır

Bu özelliklere, bu çizgilerin yukarısında gördüğümüz gibi şimdi zarif siyah kaplama eklenmiştir.

Ayrıca banyomuza göre seçmemiz gereken farklı perde seçeneklerinden dolayı tasarımı değişmekte ve aşağıda gördüğümüz gibi bizlere çok estetik farklı çözümler sunmaktadır.

Siyah duş ekranı

Menteşeli kapaklı ve manyetik lastik bandında mıknatıs kapaklı Open modeli, bir tarafında ekrana karakter veren siyah profili, geri kalanı yine siyah renkte kola kadar serbest.

Başka bir modele bakalım.

Siyah duş ekranı

İki menteşeli kapağa sahip bu modelde, gördüğünüz gibi, her kapı için birer tane olmak üzere, duşun kenarlarına monte edilen, zarif bir şekilde çerçeveleyen, cilalı ve kusursuz bir estetik sağlayan, odalar için mükemmel olan iki siyah profil bulunmaktadır. modern banyo armatürleri.

Siyah duş ekranı

Bu diğer banyo perdesi, sabit bir kısım ve diğer katlama kısımlarından oluşan modeldir. Doğal olarak bu durumda ekranı güçlendirip sağlamlık kazandıran ve onu desteklemek için daha fazla profile ihtiyaç duymamasına izin veren siyah renkli iki alüminyum profili de gözlemliyoruz.

Bu minimalist ve son derece modern bölmelerin yanı sıra, siyah panelli ve sabit camlı bölmelerden oluşan Black Chess modeli gibi biraz daha varlıklı ve daha belirgin bir stille kredisine başka bölmeler de ekliyor.

Metal ve cam panelli siyah duş perdesi

Cam kapılar ve metal panelli muhafazalar gibi anın trendlerinden birini temsil eden bir perde türü.

Bununla birlikte, diğer kasa veya ekranlardan farklı olarak, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz Black Chess modelinde minimalist kesim siyah alüminyumdan yapılmış iç paneller, ekranı görsel olarak hafif ve çok modern hale getiriyor.

Metal ve cam panelli siyah duş perdesi

Bu model aynı zamanda hem sabit hem de menteşeli kapılar, düz veya açılı perde ile birleştirilebilir ve pratik olarak her banyoya uyarlanabilir.

Firma, bu modellerle ekran kataloğunu genişletmekte ve yeni gördüğümüz Open serisi ve Black Chess modellerine tüm formatlarında sürgülü kapı serisine siyah kaplamalar eklenmektedir.

Bana ne söyleyebilirsiniz, duş ekranları ve diğer banyo aksesuarları için siyahtan hoşlanır mısınız yoksa geleneksel metal ve krom kaplamaları mı tercih edersiniz? Yorumlarda seni okudum.

Bu makaleyi yeni Hansgrohe ultra rahatlatıcı duşları ile de görebilirsiniz.