Siyahı Yatak Odası Dekorasyonunda Kullanmanın İpuçları


Odalarımızın dekorasyonundan bahsettiğimizde aklımıza gelen son renklerden biri siyahtır çünkü elin renklerinin psikolojisinde beyaz ve gri, hiç yokmuş gibi görünen nötr bir ton olarak kabul edilir. olağanüstü bir şey yok. Siyah renk soğuk olmayan, canlı olmayan ve sıcak bir renk olmayan bir tondur. Günümüzde bu renk birçok süslemenin yoldaşı olmak için ön plana çıkmıştır.

321a04d2b52d6471350a5f3957431421

Siyah renk günümüzde sadece odaların mobilyalarında değil, duvarlarda dekorasyon için referans olarak kullanılmaya başlanmıştır, siyah çok zarif bir tondur, odada sertlik ve karakter gösteren ölçülü bir tondur. siyah, ayıklığı ve temizliği gösteren gerçek bir renktir.

Aşağıdaki yazımızda sizlere siyahı yatak odanızda aksesuarlardan duvarlara kadar kullanmanın farklı yollarını göstereceğiz ve neden bu rengin tüm iç çamaşırlarını kullanmıyorsunuz, tabii ki hangi ekmek sepeti ile birleştireceğinizi bildiğiniz sürece rock tarzı olmadığı için. Modern bir tarz ve inceliğini korumalısın.

Siyah duvarlarla başlayalım

Bir duvarda kullanabilirsiniz, her şey odanın büyüklüğüne bağlı olacaktır, odayı şarj edemeyeceğinizi unutmayın ve en önemlisi, birleştirebileceğiniz başka bir renk yelpazesi olması, sadece bir renk paletine bakmanız gerekiyor, örneğin hangi renklerle Beyaz, gri ve hatta yoğun bir mavi renk ile kombinleyebilirsiniz.

[ ]  6beb002e 998x1000

Yazıda size göstereceğimiz gibi odalarda siyah süslemelerin fikirlerini ve fotoğraflarını aramak önemli çünkü bu renk büyüleyici ama mutlaka uygulanması gerekiyor. Her zaman tek bir duvara uygulanması tavsiye edilir, ana duvar veya yatağın başındaki duvar olabilir ve bir ofis ise arka planda masa veya arkada olabilir. hepsi dekoratörün zevkine bağlı. Siyah rengin çeşitli bozulmalarında geometrik figürler kullananlar var.

0c1d2acfd4740de44c11fdcf21661eb6

Günümüzde siyah renk, ahşaplar, cam kavanozlar, sarı ışık, tavandan sarkan ampuller, kahverengi kabartmalı ahşap masalar ile vintage tarzın bir arkadaşı haline geldi. Ve siyah duvarlar bile arduvaz haline getirilmiş, boş alanları ahşap masalar ve küçük bitkilerle süslenmiştir.

Siyah renk kombinasyonları

Beyaz, gri ve aynı siyahın bozulması gibi siyahla birleştirecek temel renklere sahibiz, ancak daha cesur olanlar ve geniş alanlardan hoşlananlar için odayı dekore etmek için başka renk seçeneklerimiz de var.

1f1a0654403c332547aa492699a5a7cc

Elbette duvarlarda illa ki olmasa da duvarları siyaha boyayıp iç çamaşırlarıyla süsleyebilmeniz, mavi, pembe, sarı dekorasyonda kontrast vermenin ve bu nötr tonun ortasında hayat vermenin bir yoludur. Resimlerden emin değilseniz, bu belirli rengi birleştirmenin yollarını görebilirsiniz.

Odada siyah aksesuarlar

Ahşap veya metal masalar ve hatta yatak odası takımları veya masaları ile başlayabiliriz, odadaki koltuklar siyah kumaş veya siyah minderlerle dekore edilebilir, siyah süslemeler çok zarif ve hepsinden önemlisi çok az kirlenme eğiliminde olmalarıdır. , herhangi bir dekorasyona mükemmel uyum sağlar.

YZHSBMS5QBGF3MP7DFVKTOWDB4

Siyah tufted yatak üstleri idealdir ve çokça kullanılmaktadır, duvarları siyaha boyamaktan çok daha uygundur.Duvarları bu renkte boyama riskini almak istemeyenlerdenseniz siyah aksesuarlar ve bir oyun ile başlayabilirsiniz. siyah oda, başlamak için harika bir fikir. Beyaz ve gri gibi renklerle birleştirmeye çalışın. Deri siyah rengin bir diğer müttefiki, onu yatağın üstünde ve kanepelerde kullanabilirsiniz.

Görselde görülenlerle aynı rengi kullanabileceğiniz başucu lambaları, bir farkındalık ve ciddiyet dokunuşu verdiklerini gözlemlerseniz, birçok kral ve sanatçı odalarında bu rengi kullanır. Her şeyin dekorasyona vermek istediğiniz dokunuş ve stile bağlı olacağını ve tam bir siyaha cesaret edemiyorsanız diğer tonlarla çalışıp siyah içeren baskıları bulabileceğinizi unutmayın.

Süslemek için siyah iç çamaşırı

Aksine, odayı zaten hazırladıysanız ve odaya sadece siyah bir dokunuş eklemek istiyorsanız, o zaman iç çamaşırı mükemmel bir seçenektir, günümüzde bu renk sadece kıyafetlerde kullanılmıyor, mobilyalarda, duvarlarda zaten kullanılıyor. Ve hatta iç çamaşırları, bazı güzel siyah çarşaflar odaya çok zarif bir hava katacak ve ya odadaki yatağımızı veya kanepemizi siyah yastıklarla dekore edersek.

01 guetzli 95

Öte yandan perde, kilim yerleştirebilirsiniz, aradığınız stili bulmanız için bu unsurlara başka aksesuarların da eşlik etmesi gerektiğini unutmayın. Bugün bir trend, yatağın başlıklarına asılan ampullerin zincirleri ve ayrıca isminizin baş harfleriyle kullanabileceğiniz duvar veya raflarda ışıkların harfleri.

Önerilen Makaleler: