Sprey ile bronzlaşmadan önce bilinmesi gerekenler

Avustralya’da bu kadar yaygın olan cilt kanseri riskiyle, tamamen parıldamanın en güvenli yolu suni bronzlaşma kullanmaktır. Sprey tabaklama hızla standart hale geliyor güzellik servisi ülke genelinde erkekler ve kadınlar için.

Tabaklanmış olmaktan çok turuncu tenli bir Umpa Loompa gibi görünmekten kaçınmak için takip etmeniz gereken birkaç temel hazırlık ilkesi vardır.

Siz de güneşten çıkıp bir bronzlaşma salonuna girmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız, profesyonel bronzlaşmadan önce bilmeniz gerekenler burada.

Sprey bronzluk yerine güneşte pişirme

Zamanlamanızı doğru yapın

Büyük bir etkinlik için bronzlaşmayı mı planlıyorsunuz? Çoğu sprey tabaklayıcı, ziyaretinizi en az iki gün önceden planlamanızı önerir. Yeni uygulanan bronzluklar turuncu, yamalı veya aromatik görünebilir, ancak ilk 48 saat sonra yerleşecektir.

Epilasyon

Sprey bronzluğundan sonra tıraş veya ağda yapmak rengin bir kısmını kaldırabilir ve bronzluğunuzun yamalı görünmesine neden olabilir.

Çalıları ayıklayacaksanız, tıraş makinesini veya ağda kabını sprey bronzlaşma seansınızdan bir gün önce çıkarın.

Sprey tabağı uygulamasını da engelleyebilecek mumsu kalıntıları çıkardığınızdan emin olun.

Pul pul

Peeling, sprey bronzluk hazırlama için hayati bir adımdır. Bir sprey bronzluğundan önce çıkarılmayan ölü deri hücreleri, bronzluk solmaya başladığında pul pul olacak veya soyulacaktır. Parlayan bir güzellikten çok bir kertenkeleye benzeyeceksin. En iyi sonuçlar için, sprey bronzluğunuzdan önceki gün peeling yapın.

Deodorant ve makyaj

Sprey bronzlaşma uygulamasını engelleyebilecek herhangi bir deodorant veya makyaj kullanmayın.

Uygulamayı engellemenin yanı sıra, bronzluk solüsyonu ile karıştırılmış deodorant da cildi yeşile çevirebilir. Kurbağa Kermit gibi bir sonuç almayı ummuyorsanız, en iyisi deodorantı sprey bronzlaşma seansınızdan önce ve hemen sonra bırakmaktır.

Nemlendiriciler ve makyaj, eşit bir uygulama ile hasara yol açabilir. İkisini de uygulamaktan kaçının.

Sprey bronzluk için ne giymeli

Sprey bronzlaştırıcınız sprey bronzlaşma seansınız için size tek kullanımlık iç çamaşırı sağlayacaktır. Çoğu bronzlaştırıcıdan ayrılmadan önce tabağı havada kurutmak için bir kurutucu da kullanın.

Bol giysiler, bronzlaşma seansı tamamlandıktan sonra tercih edilen zırhtır. Sprey bronzluğun cildinize oturması için zaman gerekir ve en iyisi sıkı giysiler veya elastik giysilerle engellenmemelidir. Bol bir gömlek ve etek veya bir elbise mükemmeldir. Kayışlar genellikle iyi ayakkabılardır.

Seansın ardından en az bir saat vücudunuza sıkı bir şey giymeyin.

İyi bir sprey bronzlaşma hazırlığı uygularsanız, zararlı UV ışınlarını emmeden güzel ve parlak bir cilt elde edebilirsiniz. Düzgün yapılırsa, hiç kimsenin sprey tabancanızla bir ilişkiniz olduğunu bilmesine gerek yoktur.

Bronzlaşmış bir tanrıçanın görünümünü ister misin? Kolay – sadece biraz kiralayın sprey tabaklama Airtasker üzerinde hizmetler.

Bir cevap yazın