Standart çerçeve ölçüleri


Fotoğraf çerçeveleri ve güzel sanatlar için Standart Fotoğraf Boyutları — tekrar ziyaret edildi

Sıklıkla en popüler standart resim çerçevesi boyutlarımızın ne olduğu sorulur . Siz fotoğraf çerçeveleri satın alırken sizin için bir kaynak olarak tatil sezonuna girerken onu geri getireceğimizi düşündük . Zevk almak!

En popüler çerçeve boyutları

Sıklıkla en popüler çerçeve boyutlarımızın ne olduğu sorulur. Öncelikle bedenlerimizin genel olarak nasıl çalıştığını netleştirmek bizim için önemlidir. Standart çerçeve boyutları olarak kabul ettiğimiz tüm boyutların listesi:

Deneyimlerimize göre, bunlar genel olarak en popüler ve en çok kullanılan boyutlardır. Bu boyutlar, çok çeşitli fotoğraf boyutlarını, poster boyutlarını, sanat baskısı boyutlarını ve her gün gördüğümüz diğer birçok yaygın boyutu kapsar. En popüler standart resim çerçevesi boyutlarımız:

5×7

5×7’ler çok popüler bir çerçeve boyutudur çünkü pek çok fotoğraf 5×7 boyutunda basılmaktadır. 5×7’ler, fotoğraflarınızı işte, evde bir masaüstünde görüntülemek veya size yakın birine değerli bir hatıra vermek için mükemmel boyuttadır.

serimiz gibi daha küçük kalıplı çerçeveler harikadır ancak Serimiz gibi daha geniş bir kalıpla gitmekten korkmayın.

8×10

8×10 resim çerçevelerimiz Frame USA’de en çok satanlar. Bir kez daha 8×10 yaygın bir fotoğraf boyutudur, ancak aynı zamanda bir mat içerdiği için mükemmel bir çerçevedir. 8×10 çerçevelerimiz, 5×7 görüntü için kirli beyaz bir mat ile birlikte gelir ve 5×7 resminizi matlaştırmanıza ve anılarınızı vurgulamanıza yardımcı olur.

Çerçeve Boyutları Ve Fotoğraf Ölçüleri – EIpaRs 2022

8.5×11 Çerçeve

8,5 x 11 çerçeve, belgeler ve sertifikalar için popüler bir boyuttur. Çok çeşitli özel sertifika çerçevelerimize veya çok popüler diploma serimize göz atın. Ancak tüm ahşap çerçevelerimiz ve metal çerçevelerimiz belge, diploma ve sertifikalar için kullanılabilir.

11×14

11×14 çerçeveler ayrıca kirli beyaz bir mat içerir, ancak 8×10 görüntü içindir. Müşterilerimizin çoğu bu boyutu seviyor çünkü çerçeveyi altlık ile birlikte kullanabiliyorlar veya altlığı çıkarıp 11×14 fotoğraflarını vurgulayabiliyorlar. Resim çerçevelerimizin tümü bu çok yönlülüğü sunarak Frame USA’in resim çerçevelerini her durum veya etkinlik için mükemmel hale getirir.

Bu boyuttaki bazı harika çerçeveler, Mimar ve Kurumsal serimiz olacaktır.

16×20

Orta boy bir resim çerçevesi arıyorsanız 16×20 boyutu harika bir seçimdir. 16×20 resim çerçevelerimiz, 11×14 görüntü için kirli beyaz bir mat içerir. Bu seçenek, görüntünüzün her iki tarafında 2 inçten biraz fazla paspas sağlar. Bu büyük boyutlu bir resim çerçevesi çünkü onu duvarınızda öne çıkan bir parça veya duvarınızda bir kolaj oluşturmak için diğer çerçevelerle karışımın bir parçası yapabilirsiniz.

Bu, Verona Wide Serimiz gibi daha geniş bir resim çerçevesiyle birlikte gitmek için harika bir boyuttur  .

24×36

En popüler boyutlu resim çerçevemiz 24 x 36 boyutumuzdur. 24 x 36, satılan çoğu posterin geldiği ana boyuttur . Bu nedenle , bir yurt odası, ofisiniz veya eviniz için bir poster çerçevesi yapmak veya hediye olarak vermek istiyorsanız, bu mükemmel resim çerçevesi boyutudur. sen.

Görüntünüzü plakaya monte etmek, iyi sonuç veren başka bir seçenektir; bu, temelde bir görüntüyü çerçevesiz göstermenin bir yoludur. (Yine de boyut olarak oldukça ağırlaşıyorlar!)

Güzel sanatınızın boyutunu biliyor ancak hangi çerçeveyi sipariş etmek istediğinizden emin değil misiniz? Bir numune satın alın!

Size en uygun resim çerçevesi boyutunu seçerken , her zaman önce resminizi ölçtüğünüzden emin olun. Tüm çerçeve ölçülerimiz iç ölçülere dayanmaktadır . Bu nedenle, 8×10 bir resminiz varsa ve matı kullanmak istemiyorsanız, yine de 8×10 çerçeve sipariş etmek istiyorsunuz. 11×14 resminiz varsa ve bir mat eklemek istiyorsanız, buna uyum sağlamak için daha büyük bir çerçeve boyutu sipariş etmek önemlidir.

Şimdi soru, özel boyutlu bir çerçevenin ne olduğudur ? Burada Frame USA’deki özel boyutlu çerçeve, standart 32 boyutumuzun dışındaki herhangi bir boyuttur (yukarıda listelenen tabloya bakın). Kalbinizin hayal edebileceği hemen hemen her boyutta çerçeve üretebiliriz . Tek sınırlamamız, kalıbın genişliği ile devreye giriyor – çerçeve ne kadar ince olursa, maksimum boyut o kadar küçük olur.

En popüler çerçeve boyutlarımızla ilgili bu makalenin, resim çerçevelerimizi sipariş ederken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri size sağladığını umuyoruz