Stüdyo daire ilhamı

Stüdyo daireler artık ‘şehir için alan’ın değiş tokuşu değil. Fotoğrafçılık, bir stüdyo daire için harika bir iç tasarım ilham kaynağıdır. İşte şehvet için bazı görsel ilhamlar.

stüdyo daire ilhamı


Kaynak: Brit + Co

Endüstriyel stüdyo daire ilhamı

Açıkta kalan tuğla, beton, borular, fayanslar veya yapısal veya işlevsel olan her türlü malzeme, endüstriyel görünümle adaleti yerine getirmeniz için size yalvarıyor. Nötr renkler, ahşap parçalar, açık ampuller ve kablolar kullanarak dairenizi döşerken bu stili tamamlayın. Yüksek bir tavan ekleyin ve yüksek, endüstriyel tarzda bir stüdyonuz var.

endüstriyel stüdyo daire ilhamı


Kaynak: homedit

endüstriyel stüdyo daire maruz tuğla


Kaynak: onedio

Minimalizm

Daha az geniş olmadan dekore etmek istediğiniz bir stüdyo daireniz varsa minimalizm mükemmel bir anlam ifade eder. Temel mobilya öğelerine odaklanarak minimalizm elde edin. Küçük ‘kişilik parçalarının eklenmesiyle bir stil’ vurgusu ‘yaratabilirsiniz. Minimalizmi denerken bile, dairenizi karakterini ortaya çıkaran bir tema veya tasarıma göre şekillendirebilirsiniz.

minimalist stüdyo daire


Kaynak: ULTRALINX

minimalist stüdyo daire


Kaynak: ULTRALINX

NYC şıklığı

Kıskanılacak NYC tarzı ulaşılabilir! Sıra dışı ev eşyaları ve parlak tonlarla serpiştirilmiş bu stüdyo daireler, işlevsel ve ilham vericidir. ‘Manhattan fiyat etiketi’ olmadan ‘Manhattan havasını’ yansıtıyorlar. Bunun gibi şık, renkli bir alanda yaşamak, adımınıza bir yay koyacaktır.

şık stüdyo daire ilhamı


Kaynak: homedit

şık stüdyo daire


Kaynak: Brit + Co

Rahat ve rahat

Alanınızı yaratık konforlarıyla kişiselleştirmek, kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Dekoratif ıvır zıvırlar, duygusal eşyalar, ilham verici sanat eserleri ve yumuşak, nötr renk ve dokuların kullanımı stüdyo dairenize sıcaklık getirecek. Bir numaralı hedefiniz ‘rahat ve konforlu’ olsun.

rahat konforlu stüdyo daire


Kaynak: Brit + Co

rahat ve konforlu stüdyo daire

Kaynak: LABLSTUDIO

Akıllı alan kullanımı

Stüdyo dairenizin bir ‘uyuduğunuz yerde yiyin; yediğin yerde uyu ‘. Akıllı organizasyon, mobilyaların yaratıcı kullanımı ve belki biraz da kendin yap, hareket alanıyla kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacaktır.

küçük alan stüdyo daire ilham


Kaynak: homedit
Dolap için yeriniz yoksa, duvarlarda veya bu durumda yatağın üzerinde depolama alanı oluşturmak için rafları ve rafları kullanın. Kendi başınıza raf yerleştirme konusunda kendinizden emin değilseniz, bir Airtasker Tamircisinden biraz yardım alın.

kitaplık odası bölücü stüdyo daire


Kaynak: evli
Yatak odasına yarı özel bir kaçış yaratmak istiyor, ancak bir kutuda yaşayamayacak yığınla yemek kitabınız mı var? Neden bir kitap rafını oda bölücü olarak kurmuyorsunuz? IKEA gibi mobilya perakendecilerinin pek çok tasarımı vardır ve Airtasker’ın size yardımcı olacak çok sayıda IKEA düz paket montaj gurusu vardır.

yatak küpü stüdyo daire


Kaynak: Brit + Co
Şimdi bu ilginç! Bir ‘yatak küpü’ ile mahremiyet yaratın (silindirler üzerinde, daha az değil).

köşe stüdyo daire okuma


Kaynak: Est Living
Bu fikir ‘akıllı’ ve ‘rahat ve rahat’! Yatay bir kitap rafının üzerine, pencerenin yanında bir okuma köşesi oluşturun. Yerleşik bir kitap rafınız yoksa, güvenli ve sağlam bir temel oluşturmak için kendi kitaplığınızı satın almanıza ve biraz DIY yapmanıza engel olan hiçbir şey yoktur. Rahat bir şilte, birkaç yastık ve bir örtü ile üst. (Yine, yardıma ihtiyacınız olursa, bir Airtasker Tamircisi’ni arayın).

Modern Avrupa cam yatak odaları

Koyu renkler veya beklenmedik malzemeler kullanmak, stüdyo dairenizi modernize etmenin olağanüstü bir yoludur. Avrupa camı, bir ‘yatak odasını’ ayırmak için kullanıldığında lüks ve modern bir özelliktir.

avrupa cam stüdyo daire

Kaynak: HusmanHagberg

avrupa cam stüdyo daire

Kaynak: Brit + Co

Bu stüdyo daire tasarım fikirlerini seviyor musunuz? Paylaşmak isteyeceğiniz daha fazla şehvet layık görsel ilhamınız varsa, lütfen aşağıdaki yorum kutusuna bir bağlantı kopyalayın.

Bir cevap yazın