Televizyonu böyle köşeye koyabilirsin

Televizyonu bir köşeye ya da bir köşeye koymak, bazılarının dediği gibi, rahatsızlık verici, itiraf etmeliyiz. Ama hey, başka seçeneğimiz yoksa, elimizden geldiğince oraya koymamız gerekecek, değil mi?

Gerçek şu ki, birkaç ay önce hayatımın en düzensiz odasıyla yüzleştiğim bir proje yaptım. Geometrik olarak konuşursak nasıl bir şekle sahip olduğunu bile bilmiyordum.

Gerçek şu ki, televizyon köşeye gitmek zorunda kaldı evet ya da evet ve bu makalede size sunmak istediğim birkaç fikir buldum. Televizyonu köşeye sıkıştırmak için özellikle 17 etkili çözüm.

Bazıları sadece bu durumlar için özel olarak tasarlanmış mobilyalardır, diğerleri daha el yapımıdır, ancak hepsi size hizmet edebilir.

Esnaf olanlarla başlayalım. Onları görelim.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

En basitlerinden biriyle başlıyoruz. Gördüğünüz gibi, bir köşeye koymak için bir köşe tv dolabına bile ihtiyacınız yok.

Duvardan duvara giden iki pano ile televizyonu yerleştirmek için düz bir destek monte edebilirsiniz.

Bir sonraki çözümü görelim.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Rustik Mantels

Çok daha ayrıntılı, ancak sizin için işe yararsa diğerleri kadar iyi bir çözüm.

Bu durumda, sadece televizyon için bir destek oluşturmak için değil, biraz çalışmanız gerekiyor.

Köşedeki şömineyi kutuya koyma işini yaptığınız için televizyonu koymak için üst kısımdan yararlanın.

Şömineye ihtiyacınız yoksa, sadece televizyon için bir duvar yapabilir ve ardından onu öne çıkarmak ve oturma odasında orijinal bir odak noktası oluşturmak için bir malzeme ile kaplayabilirsiniz.

Bir sonraki çözüme geçelim.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Bu durumda köşede bir de sütun bulunmaktadır, bu da köşeye tv dolabı ekleme seçeneğini daha da zorlaştırmaktadır.

Ve bu durumda çözüm, televizyonu yerleştirmek için düz bir destek oluşturmak için köşenin tüm açısını kullanan duvardan duvara bir masanın elinden geldi.

Daha sonra her duvarda, aşağıdaki alandaki tv kabinini tamamlamak için bazı eşleşen modüller. Onlar olmadan mükemmel bir şekilde yapabileceğiniz modüller, çünkü burada televizyonu köşeye yerleştirme fikri sütunu koruyan ahşap tahta tarafından verilmektedir.

Hadi devam et.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Groizeau projesi

Duvardan duvara yatay olarak düz bir destek oluşturan panolar gördük, ancak aynı zamanda yerden tavana dikey bir tahta da kullanabilir ve üzerine televizyonu koyabiliriz.

Bir tane daha.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Televizyonun köşeyi kaplayacağı şekilde yerleştirilmiş bir tv sehpası. Mobilyasız, tahtasız veya tahtasız. Sadece televizyon.

Bunu yapmak için, televizyonu farklı açılarda döndürerek köşeye tam oturmasını sağlayan kol tipi bir televizyon bağlantısına ihtiyacınız var.

En basit ve en hızlı çözümdür.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Bin Fikir Fotoğrafçılığı

Müşterilerimin evi için benimsediğim çözüm bu, size daha önce bahsettiğim çözüm.

Sadece köşeyi kullanmak yerine, duvarlardan biri bir TV dolabı koyacak kadar uzun olduğundan, dolabı o duvara, TV’yi de kanepenin önünden rahatça görebilmek ve ne zaman alabilmek için dönen bir sehpaya koyuyoruz. görülmedi.

Daha fazla fikir görelim.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Ölçmek için üretildi. Bu nihai çözümdür. Şüphesiz. Mobilyaları sizin için tasarlaması ve tüm alandan tam olarak yararlanması için bir marangoz veya iç mimar tutarsınız.

Köşe ne kadar olursa olsun bu şekilde mekan tam olarak kullanılır. En pahalı çözüm bu ama dediğim gibi kesin olanı.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler

Çalışma. Tıpkı ahşaptan bir köşe TV dolabı inşa edebileceğiniz gibi, bunu yerinde de yapabilirsiniz. Alçıpan veya alçı ile ve ölçmek için, boşluktan yararlanarak ve televizyonu mükemmel bir şekilde bütünleştirir. Daha sonra olduğu gibi bırakabilir veya pervazlar, kapılar, bordürler ve diğer ahşap unsurları ekleyebilirsiniz.

Televizyonu köşeye koymak için bu fikirlere ek olarak, daha önce gördüğümüz daha ev yapımı veya el yapımı, elimizde televizyon için çok sayıda köşe mobilyası da var.

Var olan zevkleri ve olası daha tanımlanmış stilleri kapsayacak şekilde birkaçını derledim. Bir göz atın, çünkü gördüğümüz çözümlerden hiçbiri sizin için işe yaramadıysa, kesinlikle sizi ilgilendiren bazı şeyler vardır.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Basit ve iddiasız. Kiralık ev için belki mükemmel. Örneğin, televizyonu ve konsol gibi kullandığımız farklı cihazları koymak için iki zarflı beyaz ve ahşaptan İskandinav tarzı bir köşe TV dolabı. La Redoute’dan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Eşit derecede basit, ancak biraz daha ayrıntılı ve meşe ağacından yapılmış bir köşe televizyon dolabı olarak hizmet vermeye hazır. Ayrıca La Redoute’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Vintage tarzda, metal ayaklı koyu renkli ahşaptan. Basit ve pratik. Bu köşe dolabı da La Redoute’dan ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Depolama alanıyla bile daha klasik ve daha fazla gövdeyle. Hepsi beyaz ve siyah desenli. De La Redoute, daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Daha rustik bir tarza sahip evler veya oturma odaları için bu diğer köşe mobilyaları mükemmeldir. Bir öncekiyle aynı ancak doğal ahşaptan yapılmıştır. Ayrıca La Redoute’dan daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Daha modern ve çağdaş bir tasarıma sahip, bu stile göre oturma odaları için, beyaz lake ve LED’li bu diğer modüler mobilyalar, modüler olduğu için açısına bakılmaksızın her köşeye mükemmel uyum sağlar ve sorunsuz adapte edebiliriz. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Şimdi daha eksiksiz bir şey. Geniş depolama kapasitesine sahip modern bir köşe mobilyası isteyenler için ihtiyaç duydukları model bu olabilir. Ahşap ve beyaz lake kaplamalı, günümüzün herhangi bir çağdaş oturma odasına entegre etmek için bir stile ve mükemmel yüzeylere sahiptir. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Daha basit ama aynı zamanda pratik. Köşe dolabı gerektiren modern bir tarza sahip küçük oturma odaları için. Ayrıca modüler olduğu için köşenin farklı olası açılarına da uyum sağlar.

Buraya tıklayarak görebileceğiniz veya satın alabileceğiniz bu satırların üzerinde gördüğümüz gibi beyaz ve açık ahşap tonlarında veya bu paragrafın hemen altında gördüğümüz gibi diğer tonlarda mevcuttur.

Televizyonu köşeye sıkıştıracak çözümler.  Köşe dolabı

Hafif kül ve siyah ahşapta. Buraya tıklayarak daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Bunlar bir televizyonu bir köşeye veya köşeye koymanın fikirleri ve çözümleri oldu. Umarım bazıları size hizmet etmiştir. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, yorumlarda size cevap vermekten memnuniyet duyarım.

Bu makalenin bir arkadaşınıza, akrabanıza veya tanıdıklarınıza yardımcı olabileceğini düşünüyor musunuz? Peki paylaşın. Teşekkür ederim.

Ve şimdi size televizyon kablolarını nasıl etkili bir şekilde gizleyeceğinizi anlattığım bu makaleyi kaçırmayın.

Ve evde dekore etmek istediğiniz daha fazla köşeniz varsa, evde köşeleri ve “ölü” alanları dekore etmek için fikirleri burada görebilirsiniz.