Teras Dekorasyon Tasarımları


teras dekorasyon teras tasarımları apartman teras dekorasyonu kapalı teras dekorasyonu teras dekorasyon fikirleri çatı teras dekorasyonu teras balkon dekorasyonu teras dekorasyonu kendin yap küçük teras dekorasyonu teras kat dekorasyon cam balkon ve teras dekorasyonu kapalı teras dekorasyon

Size fikir vermek için, küçük terasları ve balkonları dekore etmek için bir kontrol listesi hazırladık. Ve eğer bir teras veya açık alanınız olacak kadar şanslı değilseniz endişelenmeyin: Bu fikirlerin çoğu iç mekanlarda da mükemmel!

teras dekorasyon,

Teraslar ve balkonlar özel vaha yaratmak ve çılgın kalabalıktan uzaklaşmak idealdir. Ve bir balkonunuz veya küçük bir terasınız olsa bile , fark etmez, SİZİN köşeniz ve onu dekore etme ve kendinizi rahat hissettirme olanakları sonsuzdur.

İçindekiler

 • 1 Teraslar ve balkonlar için aksesuarlar
  • 1.1 Ev balkon için asılı tencere
  • 1.2 Terasları süslemek için mumlar
  • 1.3 Terasınız için perdeler
  • 1.4 Terası süslemek için kürk ve sıcak tekstiller
  • 1.5 Dış mekanların dekorasyonunda modern saksılar
  • 1.6 Terasların bitkilerle süslenmesi
  • 1.7 Küçük alanlar için dikey bahçeler
  • 1.8 Terasınızı dekore etmek için bir halı seçin
  • 1.9 Teras mobilyalarını giydirmek için etnik yastıklar
 • 2 Teras mobilyası
  • 2.1 Balkonunuz için ahşap mobilyaların katlanması
  • 2.2 Çok amaçlı mobilyalarla yerden tasarruf edin
  • 2.3 Dış mekan kanepeleri: Konuklarınız size teşekkür edecek!
  • 2.4 Sallanan sandalyede rahatlayın
  • 2.5 Teras için asılı hamak
  • 2.6 Küçük teraslara sandalye asmak
  • 2.7 Teras dekorasyonunda rattan ve hasır mobilyalar
  • 2.8 Terasınızı süslemek için bambu mobilyalar
  • 2.9 Acapulco sandalye: a dış mekanlar için sahip olunması gereken
  • 2.10 Kelebek sandalye: terasınız için tasarım
  • 2.11 Teras dekorasyonunda hasır lambalar
  • 2.12 Açık hava ponponları
  • 2.13 Bahçe için dekoratif merdivenler
  • 2.14 Ahşap, hasır, hintkamışı ve bambu banklar
  • 2.15 Teras mobilyaları
  • 2.16 Dış ve iç arasındaki dış sınırlar
 • Teraslar ve avlular için 3 renk fikri
  • 3.1 Beyaz
  • 3.2 Sıcak renkler
  • 3.3 Soğuk renkler

Teras ve balkon aksesuarları

teras dekorasyon, teras tasarımları, apartman teras dekorasyonu, kapalı teras dekorasyonu, teras dekorasyon fikirleri, çatı teras dekorasyonu, teras balkon dekorasyonu, teras dekorasyonu kendin yap, küçük teras dekorasyonu, teras kat dekorasyon, cam balkon ve teras dekorasyonu, kapalı teras dekorasyon,

Ev balkon için asılı tencere

Bitkiler, küçük bir balkonu güzel göstermenin en kolay ve en ucuz yoludur. Alanınızın ne kadar küçük olduğu gerçekten önemli değil; tek ihtiyacınız olan birkaç süslü saksı ve birkaç bitki. Voila, balkonun zaten Instagram’a layık.

Başlangıçta çekici olmayan bu küçük balkonun demir korkuluğu bir varlık haline gelir ve bir çiçek saksısının üzerine asılı kalmasına izin verir. Çiçekler, Acapulco sandalyesi ve etnik kilimin yanı sıra merkez sahneyi alıyorlar.

Teras dekorasyonu için mumlar

Mumlar, bohem bir atmosfer yaratırken ve dinlenmeye davet ederken teraslarımızı aydınlatmak için “olmazsa olmazlar” dır. Yaz yemeklerimizi gecenin sonuna kadar aydınlatmak için mükemmel bir arkadaştırlar.

teras dekorasyon, teras tasarımları, apartman teras dekorasyonu, kapalı teras dekorasyonu, teras dekorasyon fikirleri, çatı teras dekorasyonu, teras balkon dekorasyonu, teras dekorasyonu kendin yap, küçük teras dekorasyonu, teras kat dekorasyon, cam balkon ve teras dekorasyonu, kapalı teras dekorasyon,

Terasınız için perdeler

Yaz aylarında teras oturma odası haline geldiğinden, iç mekan oturma odasıyla aynı kodlarla dekore edebilirsiniz. En sevdiğiniz mobilyaları monte ederek başlayın ve bir dizi ince ve hafif perdeyle kendinizi güneş ışınlarından koruyun.

Perde rüzgarla birlikte hareket ettiğinde gölgelerin ve ışıkların etkisi çok özel bir atmosfer yaratacak ve atmosferi yumuşatacaktır.

Terası süslemek için kürk ve sıcak tekstiller

İskandinav tarzı bu küçük terasın bunu bir daha rafine bir etki verir. Aksesuarlar her zaman Kuzeyi çağrıştırıyor: kristal ve ferforje avizeler, beyaz kürk kumaşlar, İzlanda yataklarının bitki örtüsünü anımsatan funda , rustik korkulukların karamel rengi ve Duvar ahşabının beyaz rengi.

Dış mekanların dekorasyonunda modern saksılar

Daha modern bir tasarım ekici ile teras veya balkonunuza karakter ve kişilik kazandırabilirsiniz. Ayık ama zarif.

Terasların bitkilerle süslenmesi

Ve başka türlü nasıl olabilir, bitkiler ve çiçekler küçük huzur ve sükunet vahanızda dekorasyon yaparken ve kendinizi rahat hissederken önemli bir rol oynayacak. Evinizdeki bahçeniz!

Küçük alanlar için dikey bahçeler

Daha küçük teraslar için mükemmel bir seçenek dikey bir bahçedir . Pratik ve ekonomiktir.

teras dekorasyon, teras tasarımları, apartman teras dekorasyonu, kapalı teras dekorasyonu, teras dekorasyon fikirleri, çatı teras dekorasyonu, teras balkon dekorasyonu, teras dekorasyonu kendin yap, küçük teras dekorasyonu, teras kat dekorasyon, cam balkon ve teras dekorasyonu, kapalı teras dekorasyon,

Terasınızı dekore etmek için bir halı seçin

Geometrik desenli halılar, iç dekorasyon dünyasında hala büyük bir trend ve bu dış mekan için de geçerli. Kilim kilim , onların elmas kalıpları terasa neşe ve renk neşeli ve renkli bir dozu verecektir.

Teras mobilyalarını süslemek için etnik minderler

Etnik yastıkları , ikats batiks, bogolan, Kuba veya kilimler herhangi terasın dekor renk ve kişilik eklemek için harika bir yoldur olup olmadığını.

Güzelliği, kişiliği ve renk patlamasıyla kilim minderler, size özel vahanızın kanepelerini süslemek için mükemmeldir.

Teras mobilyaları

Balkonunuz için katlanır ahşap mobilyalar

Katlanır ahşap mobilya bir de “olmazsa olmaz” Balkon ve küçük teraslar dekorasyon . Yerden tasarruf ettikleri için süper pratiktirler ve saklamaları çok kolaydır. Bu rengarenk küçük terasta, katlanabilir masa ve sandalyeler, çiçeklerin renklerini anımsatan ekose bir ekose ve tavanların rengini yansıtan badem yeşili halı ile alanı paylaşıyor.

Çok amaçlı mobilyalarla yerden tasarruf edin

Teraslar ve balkonlar akıllı ve pratik depolama çözümlerine ihtiyaç duyar. Bu nedenle hem koltuk hem de yardımcı masa işlevi görebilen , ancak aynı zamanda minderleri, battaniyeleri veya daha çok ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında tutmanıza olanak tanıyan mobilyalar seçin .

Dış mekan kanepeleri: Konuklarınız size teşekkür edecek!

Balkonunuz veya terasınız çok darsa, birçok sandalyeyi yerleştirmeye çalışmak yerine, bu alanın çoğunu rahat bir koltuk için kullanmak isteyebilirsiniz, bu da muhtemelen hareketi zorlaştıracaktır. Dış mekanlara uygun bir kanepe seçtiğinizden ve minderlerin iç mekandaki koltuktakiler kadar rahat olduğundan emin olun.

Sallanan sandalyede rahatlayın

Peki ya sallanan sandalye? Mükemmel bahçe sandalye Uzun sıcak yaz öğleden sonraları uzanmanız tasasız için.

Teras için asılı hamak

Asılı hamak harika. Bunları rahatlamak, okumak, kestirmek veya sadece takılmak için kullanabilirsiniz. Bir hamak 3×1’dir; aynı anda bir kanepe, bir yatak ve bir uzanma koltuğu. Kendini asmaya cesaretin var mı?

Küçük teraslarda sandalye asılı

Verandanızda hamak için yeriniz yok mu? Panik Yapmayın! Asılı sandalyeler sizin için. Biraz yastıklar ekleyin ve bir huzur cennetiniz olsun. Kafaları çevireceği kesin!

Teras dekorasyonunda rattan ve hasır mobilyalar

Hasır mobilya ve rattan nedeniyle çok yönlülük, güç ve güzellik teras ve balkonlarda kullanım için mükemmel. Şimdi, evet, ister sandalye ister masa olsun, mobilyaların sentetik rattan yapılması tavsiye edilir .

Terasınızı süslemek için bambu mobilyalar

Özellikle bahçe mobilyası üretimi için uygun olan bir diğer % 100 doğal elyaf bambudur. Sağlam ve renkli bambu mobilyalar , uzun yaz günlerinin tadını çıkarmak için mükemmeldir.

Acapulco sandalye: dış mekanlar için sahip olunması gereken

Sade, zarif ve zamandan bağımsız bir tasarıma sahip Acapulco sandalyeler , dünyanın her yerindeki teras ve balkonlarda görülebiliyor. Ve mantıklıdır, çok fazla ruloya sahip olmanın yanı sıra dış mekanlar için mükemmeldirler, ayrı kablolarla yapıldıkları için hava akışına izin verirler ve ısı birikimini önlerler. Bu, yaz için bir “olmazsa olmaz” dedi.

Kelebek sandalye: terasınız için tasarım

Peki ya bir kelebek sandalye ? Dışarıda olmak ve kendinizi tembel yaz öğleden sonralarına bırakmak için mükemmeldir. Küçük bahçenizi dekore etmek için stil ve tasarım.

Teras dekorasyonunda hasır lambalar

Hasır lambalar tavan veya ayakta dan asılı içinde arzu oldukça bir nesne haline gelmiştir olsun, aydınlatma ve teraslar dekorasyon . Ve buna inanmıyorsanız, gezegendeki en havalı “butik otellerin” teraslarına bir göz atın! Kolyeleri tercih ederseniz, bugün trend bu lambaları olabildiğince büyük kullanmaktır.

Açık hava ponponları

Dış mekan armut koltukları rahat ve pratiktir. Ve ek olarak, doğal liflerden yapılmışlarsa, zaten “çok fazla” dır!

Güzel Fas puflar gibi etnik esintili armut koltukları da tercih edebilirsiniz. Terasınıza veya balkonunuza renk katacaklar.

Bahçe için dekoratif merdivenler

Gelen banyo dekorasyonu nerede dekoratif merdivenler en görülmüş , ama neden aynı zamanda havlu, dergi asmak için terasta bunları kullanmayın ya da her türlü akla gelir.

Ahşap, hasır, rattan ve bambu banklar

Ahşap banklar mükemmel aksesuarlar uzun zamandır beklenen yaz aylarında masa etrafında tüm aileyi halinde toplanırlar.

Hasır, hintkamışı ve bambu modelleri güzel olmalarının yanı sıra çok dayanıklı olmaları ve elementlere çok iyi dayanmaları nedeniyle özellikle dış mekan kullanımına uygundur.

Teras Dekorasyon mobilyaları

Paletler yapılmış mobilya terasta “chill out” ve davet arkadaş yaratmak için mükemmeldir. Pratiktir, ucuzdur ve yeterince gariptir, ayrıca aşağıdaki görseldeki kadar değerli sonuçlar da alabilirsiniz. Güç için hayal gücü!

Dış ve iç arasındaki sınırların dışında

Güneşli günler geldiğinde dış cephe evin bir parçası olur. İç mekan mobilyalarını dışarı çıkarmaya cesaret edersiniz: terasta bir kanepe, çimlerde bir halı, balkonda küçük bir kütüphane …

Teraslar ve avlular için renk fikirleri

Beyaz

Beyaz, küçük terasınıza ferahlık ve aydınlık hissi vermek için en uygun renktir.

Sıcak renk

Sıcak Böyle toprak renkleri olarak  , sarı veya canlandırıcı olan koyu sarı ve hayat dolu. Belki küçük bir teras için çok fazla , bu yüzden tek bir duvarda kullanmanız veya en yumuşak tonlarına indirmeniz tavsiye edilir.

Soğuk renkler

Mavi ve yeşillerin daha yumuşak veya pastel tonları da küçük teras veya balkonlar için çok iyi bir seçenektir. Serin ve rahatlatıcı renklerdir.