Tüm alanlar ve stiller için aynalı 10 makyaj ünitesi

Bir tuvalet masası? Bunları keşfedin 10 tuvalet masası seçildi. Are modern, tüm mekanlar ve stiller için ve çok ekonomik.

İlk Mısır tuvalet masalarından, tuvalet masası hayatta kaldı ve her çağın ve toplumun bir yansıması haline geldi, giderek daha fazla önem kazandı, 18. yüzyıla kadar asalet onu popülerliğinin zirvesine ulaştırdı. Tıp alanındaki gelişmeler, dış güzelliğin yerine temizliğe ve hijyene öncelik verilmesini tavsiye ettiğinden, kullanılmayan 19. yüzyıla kadar sürdü.

18. yüzyılda yapılan Fransız Louis XVI tarzı tuvalet masası

18. yüzyılda yapılan Fransız Louis XVI tarzı tuvalet masası

Öyle bile olsa ve toplumun gelenekleri aşamalı olarak gelişmesine rağmen, tuvalet masası günümüze kadar sahnede kalmıştır ve günümüz evlerinde, çoğu durumda, yer sıkıntısı nedeniyle bir tane bulmak daha az yaygındır. çünkü evler küçülüyor.

Neyse ki bugün küçük alanlar için tasarlanmış, modern kesimli, evimizin bir köşesine kolayca tanıtabileceğimiz makyaj mobilyalarımız var, bunlar gibi, sonunda aşağıda göreceğiz.

Tuvalet masası

Gördüğümüz ilk şifonyer, bu çizgilerin üzerindeki resimde gördüğümüz gibi herhangi bir köşeye yerleştirmek için mükemmel bir boyuta (50 x 30 x 135 cm) sahiptir.

Beyaz, hoş ve ince bir klasik stile sahip, çok salaş bir şıklığa sahip, makyajı saklamak için üç çekmecesi, yastıklı bir bankı ve tabii ki bir aynası var.

Bu tuvalet masasının fiyatı 89,99 € ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliriz.

Tuvalet masası

İkinci tuvalet masası mümkünse daha pratiktir, ancak aynı zamanda daha küçüktür. Bir tezgahı yoktur ve tuvalet masasının kendisi bir rafmış gibi duvara monte edilmiştir. En küçük alanlar için mükemmeldir.

Bu mini mikserin fiyatı 57.99 € ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliriz.

Tuvalet masası

Bir sonraki tuvalet masası biraz daha büyüktür, ancak 80 geniş x 40 derin x 125 cm yüksekliğini ölçtüğü için çok daha fazla değildir ve neredeyse İskandinav tarzında, birçok ev için çok uygun olan daha modern bir görünüme sahiptir bu dekoratif stili paylaşan.

Resimde gördüğümüz gibi tamamen beyaz veya ahşap ayaklı beyaz olarak mevcut, fiyatı 135,99 € ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliriz.

Tuvalet masası

Gördüğümüz gibi bu diğer tuvalet masası modern bir kesime ve düz çizgilere sahiptir ve 80 geniş x 50 derin x 135 cm yüksekliğinde çok sıkı ölçülere sahiptir.

Sadece beyaz renkte mevcut, fiyatı 135,99 € ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliriz.

Tuvalet masası

Bir sonraki tuvalet masası daha da küçüktür, aynı zamanda modern stil ve düz çizgilerdir ve aynayı ortaya çıkarmak için yukarı kaldırıldığı için çok pratiktir. Zarf kapalıyken masa olarak da kullanılabilir.

Bu mobilyanın ölçüleri 80 x 40 x 75 cm, sadece beyaz renkte mevcut, 119,99 € fiyatı var ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliyoruz.

Tuvalet masası

Şık kesimli ve bu sefer mat siyah bitmiş bu diğer tuvalet masasıyla devam ediyoruz, beyaz da mevcut olmasına rağmen 76 x 40 x 80 cm ölçülerinde, 85,95 € fiyatla ve tıklayarak Amazon üzerinden satın alabiliyoruz. buraya.

Şimdi, evlerinde bir tane bulmak için daha fazla alana sahip olanlar için, çok fazla olmasa da, daha büyük makyaj ünitelerine dönüyoruz.

Tuvalet masası

Bu tuvalet masasının 3 parçalı katlanabilir bir aynası ve 4 pratik çekmecesinin yanı sıra çok romantik bir salaş şık stili ve klasik tarzın bazı anılarını vardır.

80 x 40 x 142 cm ölçülerine, 114,99 € fiyatına sahip ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliyoruz.

Tuvalet masası

Bir önceki tuvalet masasıyla tamamen aynı, ancak mat siyah renkte kaplanmış, 114,99 € fiyatla da mevcut ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliriz.

Tuvalet masası

Daha modern bir tasarıma sahip olan öncekilerden daha büyük boyutta, iki çekmecenin yanı sıra güncel bir tasarıma, menteşeli kapaklı bir aynaya ve içinde birkaç bölmeye sahip olan bu diğer tuvalet masası var. son derece pratik mobilyalar.

76 x 39 x 90 cm ölçülerine, 119,99 € fiyatına sahip ve buraya tıklayarak Amazon’dan satın alabiliriz.

Tuvalet masası

Ve son olarak, sadece beyaz renkte mevcut, 7 pratik çekmeceli, tabure ve aynalı bu görkemli ve zarif tuvalet masasıyla yapıyoruz. 90 x 40 x 145 cm ölçülerinde, 147,99 € fiyatına sahip ve daha öncekiler gibi Amazon’dan da buraya tıklayarak satın alabiliriz.

Bakınız: Mobilyaları siyah boyamak için fikirler.