Tüm alanlara ve tarzlara uyum sağlayan yeni ve zarif Compakt banyo tezgahı

Banyo ürünlerinde uzmanlaşan Salgar firması, yakında bir trend haline gelmesini sağlayacak bir stile sahip, son derece çok yönlü bir banyo tezgahı serisini piyasaya sürdü.

Salgar tezgah

Ve bunu sadece tarzı için söylemiyorum. Ve daha sonra keşfedeceğimiz diğer özelliklere ek olarak, Salgar Compakt banyo tezgahı maksimum 2,50 metreye kadar ölçülerek üretilmiştir ve 46 ve 51 santimetrelik iki farklı genişlikte mevcuttur.

Yani 2,50 metreye kadar her büyüklükte bir banyo tezgahı bulmak demektir. Çok yönlülük, sence de öyle değil mi?

Bu yeni tezgahların diğer güçlü yanı tasarımlarıdır. Göz ardı edilemeyecek bir şey.

Düz çizgilerle mükemmel minimalist ama sağlam bir tasarım, ancak şimdi bileceğimiz beş yüzeyine eklenen kişiliğiyle, şimdi göreceğiniz gibi, banyonun ana odak noktası haline gelmesini çok kolaylaştırıyor. .

Meşe Afrika

Salgar tezgah

Sıcak ve sağlam. Soğuk bir karaktere sahip herhangi bir banyoya iyi bir tasarımla yüklü rahat bir dokunuş vermek.

Beyaz mermer

Salgar tezgah

Beyaz mermer gibi banyolarda en çok aranan yüzeylerden biri eksik olamazdı. En zarif tezgahlardan biri ve hatta bu tasarımla daha fazlası.

Somut

Salgar tezgah

Fayanssız banyolara beton, mikro çimento ve çimento gibi geniş ve ham yüzeyler uygulanmıştır. Şimdi tezgahı bir çimento kaplamasına da ekleyebileceğiz, ancak bir fabrika tezgahının tüm avantajlarıyla birlikte. Aşağıdaki modele bakalım.

Gri taş

Salgar taş kaplama tezgah

Bugün piyasadaki en sofistike tezgahlardan biri. Beyaz çizgili güzel bir taş grisi.

Arktik meşe

Arctic Oak kaplamalı Salgar tezgah

Bu diğer kaplama, güzel, çok egzotik bir dişbudak benzeri ahşap renginde tamamlanmış bir tezgah elde eder.

Gördüğünüz gibi, aranan banyo tarzına bakılmaksızın tüm izleyicileri fethedecekleri için cilalar güçlü yönlerinden biridir.

Vurgulamak istediğim bir şey de tezgah tipidir, çünkü az önce gördüğümüz ölçümler ve kaplamalara ek olarak, yeni Salgar Compakt tezgahlar, burada gördüğümüz bu güzel model gibi entegre bir lavaboya sahiptir:

Entegre lavabo veya lavabolu Salgar tezgah

Ayrıca aşağıda gördüğümüz gibi daha fazla varlığa sahip yarı gömme bir lavaboda:

Yarı gömme lavabolu Salgar tezgah

Ve ayrıca model lavaboyu tezgahın üstüne koymaya hazır, buradaki örnekte olduğu gibi:

Tezgah üstü lavabolu Salgar tezgah

Ayrıca yüksek yoğunluklu kompakt laminat ile üretilen Compakt tezgahlar, kimyasallarla ne kadar yıkarsak yıkalım, nemi iten ve zamanın geçişine direnç gösteren gözeneksiz yüzeyi ile antibakteriyel ve yangın geciktirici özelliğe sahiptir.

Banyonuz için bir model beğendiyseniz, bunları aşağıda gördüğümüz gibi aynı malzemeden ve aynı yüzeylerden yapılmış uyumlu raflarla veya farklı bir şekilde birleştirebilirsiniz.

Eşleşen raflı salgar tezgahı

Bu seçenek, makyaj ünitesinden vazgeçmemize ve tezgahı ve rafı bir banyo dolabı olarak kullanmamıza, daha net ve daha açık bir estetik elde etmemize, eğer istediğimiz buysa veya dolaba monte etmemize olanak tanır.

Salgar tezgah

Gördüğünüz gibi, yeni Salgar Compakt tezgahlar yenilikçi, sade ve son derece zarif tasarım ve zevkli bir üründür ve yakında, zamanla değilse de banyolar için bir trend haline gelecektir.

Daha fazlasını istiyorsanız, burada Banium’da bu banyo tezgahları hakkında daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Salgar’dan fotoğraflar ve ürünler.

Ve onları çekici bulduysanız, bunları mat siyah bir ekranla ve ayrıca yeni mat siyah veya beyaz musluklarla birleştirebilirsiniz.