Turuncu Kanepe İç Tasarımı, Turuncu Kanepeli Ev Dekorasyonu


Orange Koltuk İç Tasarım, “Ev dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz turuncu bir koltuğunuz var mı? Turuncu bir kanepenin bir dünyevi renk şeması, bir odanın odak noktası olarak öne çıkın veya turuncu bir kanepe iç tasarımına sahip bir evi dekore etmek için bu fikirlerle geçmişten bir dekora ilham verin.

Turuncu Kanepe İç Tasarım Görüntüsü, Turuncu Kanepeli Bir Ev Dekorasyonu
Turuncu Kanepe İç Tasarımı, Turuncu Kanepeli Ev Dekorasyonu

Turuncu Kanepe İç Tasarımı ile Ev Dekorasyonu

Turuncu bir kanepe iç tasarımıyla bir evi dekore etmek, birçok ev sahibi veya iç mimar için bir kabus olabilir. Bununla birlikte, benzersiz veya ilginç bir mobilya parçası arayan biri için, bu renkteki bir kanepe heyecan verici bir keşif ve bir dekorasyon fırsatıdır.

Turuncu bir kanepe iç tasarımı, dünyevi bir dekorasyon şemasını tamamlayabilir, bir odanın odak noktası olarak öne çıkabilir veya geçmişten bir dekora ilham verebilir. Bu heyecan verici ev dekorasyon ipuçlarıyla birlikte önerilen bazı renk şemalarını içeren turuncu bir kanepe iç tasarımıyla bir evi nasıl dekore edeceğinizi öğrenin.

Turuncu Kanepe İç Tasarımı ile Sıcak, Dünyevi Dekor

Sıcak, toprak renkleri, her oturma odası için rahat ve rahatlatıcı bir renk düzeni sağlar. Kanepeniz toprak tonlu bir turuncu tonuysa, sıcak, toprak gibi bir oda için odada kahverengiler, kırmızılar, altınlar, portakallar ve hatta bazı yeşiller kullanarak kanepeyi karıştırın.

Oturma odanızın duvarlarını kestane gibi sıcak kahverengiye boyayın; Ayrıca daha açık bir renk kullanarak kanepenin arkasındaki duvarı vurgulayabilir veya daha koyu kahverengi kullanarak küçültebilirsiniz. Zemin için daha açık kahverengi, ten rengi veya bej bir halı veya alan halısı seçin.

Earth Tones görüntüsü (turuncu koltuk iç tasarımı)
Turuncu Koltuk İç Tasarımı için Toprak Tonları

Perdeler için, kanepenizin renginin yanı sıra odaya dahil etmek istediğiniz diğer toprak tonlarını içeren bir desen seçin; örneğin, turuncu, altın ve yeşil içeren çizgili bir kumaş. Odanın etrafına uygun tonlarda yastıklar, battaniyeler, vazolar ve diğer süslemeler ekleyerek perdelerinizden diğer renkleri çekin. Toprak tonlarını tamamlayan ek veya mevcut mobilya parçalarını boyayın veya lekeleyin. Turuncu kanepeniz, bu topraksı oturma odası dekoruyla uyum sağlayacak ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak.

Eşsiz koltuğunuzu odanızın arka planıyla harmanlamak yerine, neden turuncu kanepenizin iç tasarımını bir odak noktası olarak sergilemiyorsunuz? Herhangi bir mobilya parçasını öne çıkarmak için odanın geri kalanı için zıt ama nötr renkler seçin. Örneğin, turuncu bir kanepenin iç tasarımı beyazlar, kremler, bejler ve bronzlar gibi renklere karşı öne çıkacaktır.

Odanızın duvarlarını neredeyse beyaz bir krem ​​gibi boyayın. Döşeme, pencere çerçeveleri ve kapı çerçeveleri için kumlu bir ten rengi kullanın. Bej veya krem ​​bir halı seçin. Bir cam sehpa, yan ahır ve eğlence merkezi satın alın veya mevcut mobilyalarınızı duvarlarınızla aynı renge boyayın. Açık nötr tonlarda yastık ve battaniyeler yapın veya satın alın. Turuncu kanepenizin iç tasarımı, bu hafif nötr tonlarla gerçekten öne çıkacak.

Okumalısınız:

Orange Koltuk İç Tasarım Geçmişten İlham

1960’lardan ve 1970’lerden bazı evlerde hala gizlenen orijinal dekor oldukça korkunç olsa da, geçmişten ilham alan bir odada turuncu bir kanepe iç tasarımı kullanmak, özellikle görünümü güncellerseniz harika bir seçenek olabilir.

Çirkin döşeme ve yapışkan aksesuarlar olmadan 60’ların ve 70’lerin hissini oturma odanıza taşımak için retro bir renk şeması seçin. Bu on yıllar, cesur ama dünyevi renkler hakkındaydı. Toprak tonlu kahverengileri, portakalları, kırmızıları, sarıları ve yeşilleri ve canlı mavileri seçin.

Hasat altını ve avokado yeşili düşünün. Bir çoğu ikinci el veya ikinci el mağazalarında bulunabilen bir lamba veya yan sehpa gibi 60’lardan veya 70’lerden birkaç sıra dışı mobilya veya aksesuar ekleyin. Turuncu bir kanepe iç tasarımı, geçen yüzyılın ortalarında sıkışıp kaldığınızı hissetmeden size geçmiş yüzyılın ortasının hissini verebilir.

Turuncu Koltuk İç Tasarım Görüntüsü (1960'lar ve 1970'ler Renk Paletleri)
1960’lar ve 1970’ler Turuncu Koltuk İç Tasarım Renk Paletleri

Turuncu bir kanepe iç tasarımı düşüncesi herhangi bir ev dekoratörünü rahatsız etse de, bu cesur mobilya parçasının kaldırıma atılmasına gerek yoktur. Toprak tonlu bir renk düzenini tamamlamak, bir odanın odak noktası olarak öne çıkmak veya geçmişten bir dekora ilham vermek için turuncu bir kanepe iç tasarımı / turuncu kanepe kullanın. Evinizi turuncu bir kanepe iç tasarımı / turuncu dekorla dekore etmek sıcak, heyecan verici veya retro olabilir.

Kanepe ve Kanepe Dekorasyon Fikirleri

Farklı renk veya kumaştan bir kanepe ile nasıl dekore edileceğine dair fikir mi arıyorsunuz? Kanepe ve kanepeler için dekorasyon fikirleri serisinden başka yere bakmayın.

  1. Dekora İlham Vermek İçin Turuncu Kanepe İç Tasarımını Kullanma
  2. Oda Dekorunuza İlham Vermek İçin Mavi Kanepe Kullanma
  3. Dekora İlham Vermek İçin Kahverengi Deri Kanepe Kullanma