Tuvaletler geri döndü. Güzel bir tuvalet masası yapmak ve süslemek için 10 fikir


Tuvalet masalarında bir süredir mobilya ve boşluk eksikti, ancak onlar için azar azar yer açıldı ve bugün, şifonyerlerin veya şifonyerlerin evlere geri döndüğü söylenebilir. Şimdi pek çok çekicilik ve stile sahip şifonyer köşeleri ve ayrıca daha sonra göreceğimiz bu 10 farklı şifonyer gibi, dekoratif tarzımız ne olursa olsun büyüleyici bir tuvalet masası yapmak için birçok fikir edinebileceğimiz birçok stil buluyoruz. Hadi oraya gidelim.

Güzel şifonyerler.  Tuvalet masası yapmak ve dekore etmek için fikirler

Fotoğrafçılık Parası Ruj Satın Alabilir

Çok şık ve modern bu tuvalet masası, başucu sehpasının yerini alarak yatağın yan tarafına yapılmıştır. Dediğim gibi, tuvalet masaları yine yerlerini buldu.

Fazla sürmez. Bu durumda, pratik bir çekmeceye sahip küçük bir beyaz konsol ve uzun saçlı bir tabure artı altın çerçeveli güzel bir yuvarlak ayna, yatak odasında büyüleyici bir tuvalet masası köşesi oluşturur.

Boho tarzı bir tuvalet masası

Keyifli Eklektik Fotoğrafçılık

Eski veya yeni mobilyaların kullanıldığı güzel boho stili. Demek istediğim, zaten varsa bir mobilya parçası almanıza gerek olmadığıdır. Söylediklerimin doğru olduğunu görmek için bu satırların üzerindeki muhteşem makyaj köşesine bakmanız yeterli.

Güzel şifonyerler.  Tuvalet masası yapmak ve dekore etmek için fikirler

Fotoğraf @CharleyTaylor

Bu diğer tuvalet masası, sıcak ve çekici, ahşap bir üste sahip ince çizgilere sahip bir konsol, sıcaklık ve doku sağlayan ve beyaz boyalı metalden yapısıyla yapılmıştır. Gerisi, duvara yaslanmış yuvarlak bir ayna, güzel bir sandalye ve hepsi kişiliğe sahip bir halı üzerine çerçevelenmiş.

Göz alıcı bir tuvalet masası

Fotoğrafçılık Elvan

Göz alıcı ve rahat. Kadife, cam, çiçekler, aynalar ve bir Art Deco dokunuşuyla çekicilikle dolu sofistike bir makyaj köşesi yaratın.

Güzel şifonyerler.  Tuvalet masası yapmak ve dekore etmek için fikirler

Tasarım ve fotoğraf Boho olun

Çekmecelerin ön kısmında tropikal desenli asma dolap ve uyumlu bitkisel liflerden yapılmış sandalye ile yapılan tropikal, ferah ve sıcak bu diğer tuvalet masası, listedeki en çekici tuvalet masalarından birini yaratıyor.

Pinterest’te görüldü

Hepsi beyaz, yatay yer kaplamayan ve bize iyi bir saklama alanı sunan Ikea’dan Malm dikey rafı gibi çok pratik düz çizgilere sahip mobilyalarla. Mekana sıcaklık ve altın detaylar katmak için birkaç ahşap raf.

Güzel şifonyerler.  Tuvalet masası yapmak ve dekore etmek için fikirler

İskandinav Günü Fotoğrafçılığı

Minimalist bir tarz arasında hareket edenler için, Nordic Day blogunda bulunan bu modern tuvalet masası harika bir ilham kaynağıdır. Basit, sofistike ve zarif. Gereksiz gürültü yok. Bazı siyah fırça darbeleriyle tamamen beyaz.

Pinterest’te görüldü

Aynı tarzda, İskandinav ve minimalist, ancak neredeyse hiç yeriniz olmadığı zamanlar için tuvalet masası olarak askıya alınmış bir raf ile.

Güzel şifonyerler.  Tuvalet masası yapmak ve dekore etmek için fikirler

Tarz Fotoğrafçılığımı Salla

Rock my Style tarafından yapılmış bir tuvalet masası oluşturmak için kullanılan bu diğer alan, güzel olduğu kadar pratik ve basit. Duvara sıkıca tutturulmuş bir raf veya raf ve oksit yüzeyli Tolix kadar dekoratif bir sandalye ile.

Rustik tarzda bir çiftlik evi tuvalet masası

Fotoğraf Allie @mrsdiy tarafından

Ve son olarak, mevcut bir yatak odasında yeri çok fazla yüklemeden, ahşap ve metal kombinasyonu sayesinde kişilik sağlayan, güzel ve modern bir tuvalet masası oluşturan çağdaş bir rustik tuvalet masası.

Görmek: Tüm alanlar ve stiller için aynalı 10 makyaj ünitesi

Dekoratif tarzınız ne olursa olsun, modern bir tuvalet masası yapmak ve süslemek için birçok fikir edinebileceğiniz değerli tuvalet masası köşeleri. Hangisini tercih ediyorsun? Seni yorumlarda okudum.