TV Duvarını Süsleme Hakkında 10 Fikir

Bir TV duvarını nasıl dekore edeceğinizi bilmek acı olabilir. Bununla birlikte, gözleri kolay olacak olan bu alanı doldurmanın yolları vardır. Ve TV duvarınıza hayat getirin. Bu boş boşluğu dolduracak ve aynı zamanda eğlence duvarınızı tamamlayacak 10 akıllı fikre bir göz atalım.

TV’nizi astığınız duvarı dekore edin

Ek Aydınlatma

Fenerler, lambalar ve hatta dize ışıkları gibi asılı ışıklar, duvarı daha yumuşak bir tonda aydınlatmaya yardımcı olacaktır. Bu, özellikle çoğu LCD TV’nin sahip olduğu sert mavi ışığa kıyasla mükemmel uyum sağlar. Ayrıca oluşturmak isteyebileceğiniz rahat atmosfere katkıda bulunur. İsterseniz , daha fazla ipucu ve ilham almak için başka bir gönderiden daha fazla TV duvar dekoru fikrini kontrol edebilirsiniz

Biraz Doğal Yaşam Katın

TV’nizi TV standının her iki yanındaki bitkilerde veya duvara monte edilen raflarda çerçevelemek, duvara doğal bir yaşam getirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca dijital ekranın karşıtlığı olacaktır. Doğal dünyayı yakınınıza getirmek için oldukça iyi bir şans olduğu için denemekten çekinmeyin.

Taş işlenmesi

Taş işi eklemek veya TV’nin arkasındaki taş işçiliği görüntüleri rahat ve şömineli bir atmosfer yaratacaktır.

raf

Sergilenen resimlere raf eklemek, TV’nin doğa tarafından eklediği zaten ‘kutu’ hissinden kopacaktır. Bunu aşmak için daha fazla kare desen eklemekten kaçınmak isteyeceksiniz. Ve raflar kare monotonluğu kırmaya yardımcı olabilir.

TV’yi çerçevelendirin

Ek ‘kare’ şekillerden kaçınma temasına uygun olarak, tekil bir resim hissi yaratmak için TV’nin etrafına büyük bir çerçeve eklemeyi deneyin. Kapatıldığında veya açıldığında, TV’nin etrafındaki sağ resim çerçevesi oldukça benzersiz bir efekt oluşturabilir.

Örtün

TV’yi kapanış bir zırhın veya sürgülü kapı muhafazasının içine yerleştirmek, TV’yi kapalı olduğunuzda gizleme şansı verecektir. Buna ek olarak, size odaya daha basit bir his verme ve daha fazla alan yaratma şansı verir.

Görüntü / Depolama

Açık yüzlü ekranlara sahip yerleşik dolaplar eklemek, tarzınızı ve dekorunuzu TV’nin etrafında sergilemenizi sağlayacaktır. Üstelik depolama alanı yaratacaktır. Kitapları, heykelleri, film koleksiyonlarını, sanatı ve diğer herhangi bir kendini ifade biçimini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda şeyleri depolamak için alan yaratırken. Harika, değil mi?

Ses

Sağduyulu olmak tarzınız değilse, TV duvarınızı tam bir sinema salonuna dönüştürmeyi deneyin. Konuklara ve ailenize sinema deneyimi hakkında tam bir deneyim sunmak için surround ses hoparlörlerine yerleştirin.

Şömine Ekleme / Birleştirme

Oturma odasını sosyal ve rahat tutma ruhu içinde TV’yi bir şöminenin üzerinde gösterin. Bu duvara monte edilmiş bir dijital şömine veya altındaki gerçek bir şömine olabilir. Bu, hala sosyal ve eğlenceli kalan sıcak bir atmosfer yaratacaktır.

Duvar Resmi Duvar

TV’yi duvara monte edilen tek şey hedef ise, arka duvarı evinizin sanatsal bir duvar ifadesine dönüştürmeyi deneyin. Ek bir şey asmadan sanatsal bir his vermek için duvarın arkasındaki yeşillik, sanat eseri veya alıntıları boyayabilirsiniz.

TV duvarınızı dekore etmek zor bir iş olabilir. Duvarı kare şekillerle şişirerek ‘kutu’ hissi yaratmaktan kaçınmak istersiniz. Sonunda, yaratıcılığınızla sadece ‘kare’nin monotonluğundan kopabileceğiniz ve eğlence duvarınıza yeni bir yaşam ve stil ekleyebileceğiniz yollarla sınırlısınız.

Bir cevap yazın