Yapay Çiçekler, Evinizi Dekore Etmenin Uygun Fiyatlı

Televizyonda gördüğünüz tasarımcıları herhangi bir kanalda dinlerseniz, evinizde yapay çiçek bulundurmanın yanlış bir şey olduğunu düşünürsünüz. Ayrıca tavan vantilatörlerine karşı bir şeyleri var ve sık sık bu insanların nasıl bir dünyada yaşadığını merak ediyorum. Sanırım dekor, yaşamak için yaptığın şeydir, her gün taze çiçek almakta sorun yaşamazsın ve sen kazandın Güzel göründüğü sürece evinizin durgun ve havasız bir yer olmasına aldırmayın, ama ben bu insanlardan biri değilim.

Yapay Çiçekler, Evinizi Dekore Etmenin Uygun Fiyatlı ve Sağduyulu Bir Yoludur
Yapay Çiçekler, Evinizi Dekore Etmenin Sağduyu Yolu

Muhtemelen siz de değilsiniz ve bazen bazı şeylerin bir durum meselesi ve hatta sağduyu olduğunu biliyorsunuz. Çoğumuzun her gün taze çiçek almaya vaktimiz yok ve kesinlikle bunu yapacak paramız yok.

Evimde yapay çiçekler var ve onları seviyorum. Kimsenin bu konuda ne söyleyeceği umrumda değil çünkü burada yaşayan benim. İstersem her gün taze çiçek almamın bir yolu yok ve bunu büyük bir para kaybı dışında bir şey olarak görmüyorum. Taze çiçekler ara sıra harikadır, ancak onları her zaman almamın bir yolu yok. Evimde tercih ettiğim birkaç yapay çiçek aranjmanı var ve yakın zamanda onlardan vazgeçmeyi düşünmüyorum.

Bir zamanlar yapay çiçekler gerçekten de dikkatli olunması gereken bir şey olsa da, bugün onları yapan birçok harika yer var ve bunların çoğu muhteşem. İpek olanlar açık farkla en iyisidir, ancak daha ucuz olanlardan bazıları bile harika görünür. En sevdiğim yapay çiçekler, bir asma üzerinde perdelerime sarkan çiçeklerdir. Sanırım oturma odama harika bir dokunuş katıyorlar ve gerçek bir çiçekçide böyle bir şeyi nerede bulacağımı hayal edemiyorum. Sahip olduğum birkaç düzenleme gibi, görünüşlerini sevdiğim sürece kalacaklar.

Yapay çiçekleri dekorasyon amacıyla sevmemelerinin nedenlerinden biri belki de insanların onları temiz tutmamasıdır. Bu problemi kendim yaşıyorum ama onlara ayak uydurmaya çalışıyorum. Yapay çiçekler tozu çeker ve onları temiz tutmazsanız çok açık olabilir. Evinizin geri kalanının tozunu alırken bunların tozunu alırsanız, endişelenecek bir şeyiniz kalmaz. Tüm tozu almakta sorun yaşıyorsanız, onları dışarı çıkarın ve kiri temizlemek için basınçlı hava kullanın.

Bir cevap yazın