Yatağın önündeki duvarı süslemek için fikirler


Duvarlar seni karşıladığında

Duvarların kulakları vardır diye bir söz vardır. Ancak onu güncellemeliyiz. Şimdilik duvarların işitmeye değil, hoş şeyler söylemesine, bizi hayata kucaklayarak bize harikalar göstermeye ihtiyacı var. Her uyandığımızda, buraya ve şimdiye geri dönüyoruz.

Mutlak mutluluk ilkesine dayanan ve varlığımızı daha keyifli kılmak için her yönden önemli olan odamızın dekorasyonu. Günde 8 saatten fazla uyumak, sevmek, konsantre olmak, meditasyon yapmak veya sadece televizyon seyretmek veya sırlarını paylaşacak insanları kabul etmek için harcadığımız alan.

2

Öyleyse odanız, kişiliğinizin, hayallerinizin, amaçlarınızın ve hepsinden önemlisi yaşamaya, eğlenmeye ya da sadece yansıtmaya devam etmek için solunmak üzere yoğunlaştırılan enerjinin bir yansıması olmalıdır. Her sabah sizi karşılayan o duvarı dekore ederken sahip olduğunuz sonsuz olasılıkları öğrenmeniz için sizi bu keyifli okumaya bizimle devam etmeye davet ediyoruz.

Stilleri ve malzemeleri tanımlama

Hayattaki her şey için analiz ederek ve planlayarak başlamalısınız, bu şekilde, hiçbir yönü gözden kaçırmayacaksınız ve her şey harika bir şekilde sonuçlanacak. Her şeyden önce, odanızın nasıl olmasını istediğinizi, sizi en çok hangi renklerin temsil ettiğini ve uyurken veya dinlenirken hangi tarzda nefes almak istediğinizi tanımlayın. Öyleyse, odanız ona göre olmalı ve yatak ortağınız olarak sorumluluk yüküyle çalışmamalı ve devam etmemelidir.

Modern, çağdaş, klasik, rustik, kentsel, egzotik bir tarzı ya da sadece yukarıdakilerin bir karışımını seviyorsunuz. Herşey geçerlidir. Bu yönüyle tarz tanımlandıktan sonra mobilyayı seçin, yeni olması gerekmez, eskisine ikinci bir hava verebilirsiniz. Daha sonra, ne tür bir renk uygulamak, canlı, hafif, rahatlatıcı, soğuk veya sadece nötr olsun. Son olarak, size gerçek farkı sağlayacak detaylar eksiktir ve ona başka hiç kimsenin sahip olamayacağı ve zevk almayacağı şık bir dokunuşu verecek aksesuarlar veya grafik tekliflerdir. Yaratıcılığınızı artırmak için bazı örneklere bakalım.

5

Duvarları etiketlemek

Bu gerçekten yaratıcı bir öneridir. Hazır teklifler satın alabilir veya duvarlara uygulanan renk tonuna uygun dokulu kağıtlar ve yakınsayan renkler ile kişiselleştirebilirsiniz. Bu detay, yatak önündeki duvarda olduğu gibi üst duvarına da uygulanabilir. Böylece tarzınıza göre kişiselleştiriyorsunuz: rocker, jungle ve macera, kinetik.

4

Şefkat kanatlarını açtığında

Romantik insanlar için, quinceañeralar için veya çok renkli kanatların sizi karşılamaya nasıl açıldığını görmek isteyen evin hassasiyeti için çok uygun. Onları origami tarzı kağıtla yapabilir veya daha fazla kinetik efekt için tül ve telden satın alabilirsiniz. Her iki duvarda da harikalar yaratarak odanızı tıpkı hayalleriniz gibi sessizce çırpınan gerçek bir meyve bahçesi haline getirebilirsiniz.

3

İyi bir amaçla

Nöro-dilbilimsel programlama yöntemleri işe yarar ve özellikle uyku sırasında etkisini gösterir. Bu teklifin iki amacı olmasının nedeni budur: Başarı için dekore etmek ve programlamak. Kendiniz için istediğiniz hedefleri ve özellikleri etiketlemek veya boyamak için duvarlarınızı kullanın. Teşvik ve motivasyon sözleri, günlük performansınızı etkileyecektir. Ve üzerine canlı bir renk koyarsanız, enerjiler asla eksik olmayacak.

2

Ayrıntı sayısı

Odamız döşemeli ise, duvarlar zaten dekore edilmiştir. Aksine, ihtiyacınız olan şey, ona o ayırt edici dokunuşla biten ayrıntıları vermektir. Bir raf, üzerinde birkaç resim. Duvarda tasarım yapan bazı şapkalar. Bir ayna veya hatta bir tablo bu özel dokunuşu verecektir.

Bir şiir seni karşıladığında

Güzel fikirlerden bir diğeri de şiirlerinden birini veya en sevdiğin kitabın parçalarını yazmaktır. Duvarlarınızın size aşk cümleleri konuşmasını sağlayın. Bir yazı kullanabilir veya serbestçe yapabilirsiniz. Devam edin, kaldırırken okumak istediğiniz ifadeyi seçin. Yaratıcılık söz konusu olduğunda, her şey gider. Sevdiğiniz kalpleri veya emojileri bile koyabilirsiniz.

1

Duvar resimleri mükemmel bir alternatif

Resim yapmayı seven başka insanlar da var. Odanıza atmosfer ve karakter katan bir nedeni yakalamak için bu muhteşem tuvali kullanmaktan daha iyi bir bahane olabilir. Bunu hiper gerçekçilikte olabildiğince karmaşık veya Japon minimalizminde olduğu kadar basit hale getirebilirsiniz.

Bu kaynak, çocuk odaları için yaygın olarak kullanılmaktadır ve hatta duvar resimleri tavana kadar uzanmakta veya oda mobilyalarını bu tarzın bir parçası haline getirmektedir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, her şey yaratıcılığınıza bağlı olacaktır.

Bu yazıyı beğendiyseniz, lütfen bizi beğenmeyi unutmayın ya da okumak istediğiniz başlıkları bize bırakın, size en iyi bilgileri sunmak için buradayız. Bir sonraki toplantıya kadar.

Ayrıca şunları da görebilirsiniz: