Yatak başlığının duvarını raflarla süslemek için 10 fikir


Son zamanlarda gördük başlık duvar boyama fikirleri farklı renk ve kombinasyonlarla.

Bugün mesele resim değil, makalenin başlığından da anlaşılacağı gibi başlık duvarının üstüne koyduğumuz rafları süsleyin.

Bir rafa neredeyse her şeyi koyabileceğiniz için, ilham aralığını genişletmek için bu 10 fikri topladım.

Öyleyse, eğer planlıyorsan üstüne bir raf koyun başlıkaşağıda görebilirsiniz Süslemek için 10 güzel örnek.

Hadi başlayalım.

Zara Home’un tamamı

Resim ve fotoğraflardan oluşan zarif ve modern bir kompozisyon. Çok dikkatli olun, olası kazaları önlemek için rafa koyduğumuz her şey iyi oturtulmalı ve rafa çarpmadan yatakta hareket edebilecek yeterli yükseklikte olmalıdır.

Ayrıca kullanabiliriz pervaz ve süslemeli raflar veya raflarSade raflardan daha fazla dekorasyon katan ve neredeyse başka hiçbir şey koymadan, yatağın arkasındaki duvarı güzel bir rafla süsleyeceğiz. Sonra bazı basit dekoratif öğeler ve işler eklersiniz.

Başlığın üstünde raf

Fotoğrafçılık Anna With Love

Birkaç raf koyun, bir tür kütüphane oluşturun. Bu fikir bir ihtiyaçtan doğabilir ve en iyi fikirler bunun gibi durumlardan gelir. Odanın geri kalanında raf koymak için yeriniz yoksa, bazılarını yerleştirmek ve alandan en iyi şekilde yararlanmak için başlık duvarından yararlanabiliriz.

Başlığın üstünde raf

DesignSponge için Melissa Oholendt tarafından fotoğraf

Başka bir seçenek de rafı minimalist karakterle dekore edin. Güzel bir tablo veya sanat eseri koymak, bizi aşık eden bir parça ve dekoratif kompozisyonun tek parçası olan hem yatak başı duvarını hem de rafı süslemesine izin veren bir parça.

Başlığın üstünde raf

Christine Choi’nin Style me Pretty’de görülen fotoğrafı

İle endüstriyel raf olarak sıhhi tesisat parçalarından yapılmış raflar. İster endüstriyel tarzı seviyorsanız, ister DIY işini seviyorsanız, bu seçenek, yatak başlığının duvarına bakan kendine özgü ve seçkin bir raf koymak için harika bir alternatiftir. Malzemeleri bir hırdavatçıdan satın alabilir ve rafı kendimiz yapabiliriz veya daha önce yapılmış olarak satın alabiliriz.

Başlığı raflarla süsleyin

Tasarım ve fotoğrafçılık Baballa

Lucía Baballa’nın güzel yatak odasında yaptığı gibi, IKEA’dan Mosslanda gibi bir resim rafı da koyabilir ve ardından her alanda her zaman güzel görünen bitkiler ekleyebiliriz.

Başlığı raflarla süsleyin

Pinterest’te görüldü

Her ne kadar bitkileri gerçekten sevsek de, yatak odasına, yatağın duvarının üzerine rafın üstüne büyük ve güzel bitkiler eklemekte sorun yok.

Emin olun, evet, onları suladığınızda başka bir yerde yapın.

Başlığı raflarla süsleyin

Fotografía Bir Çift ve Yedek Bir Kendin Yap

İçin başka bir güzel fikir yatağın başlığının duvarına raflar koyun Güzel bir el yapımı raf koymak ve onu A Pair ve a Spare Diy’de yaptıkları gibi ince ama güçlü bir şekilde bazı eşit derecede güzel dekoratif aksesuarlarla süslemektir.

Başlığı raflarla süsleyin

Fotoğrafçılık Hayley Kessner para Apartman Terapisi

Biz de yapabiliriz orta büyüklükte birkaç resim koy, birkaç küçük yerine, az sayıda ancak orta büyüklükte güzel bir dekoratif kompozisyon oluşturur. Zorunlu resimleri dikkatlice seçin kitap rafının üzerine koyacağımızı, çünkü yatak odasına güçlü bir renk dozu enjekte edecekler. mevcut renklerin geri kalanıyla belirli bir uyuma ihtiyaç duyar.

Başlığı raflarla süsleyin

Perksoftales Fotoğrafçılık

Kendi kütüphanenizi oluşturma fırsatını değerlendirin ve kitapları her zaman elinizin altında bulundurun. Okumayı seviyorum ve pek çok kitap biriktiriyorum, bu yüzden bu fikir benim için harika.

Başlığınızın duvarını nasıl dekore ediyorsunuz? Raflarınız veya başka bir şeyiniz var mı? Seni yorumlarda okudum.

Rafların dekorasyonu için bu fikirleri ve ipuçlarını kaçırmayın.