Yemek odanızı Yeni hissettirmek için 10 basit dekorasyon yolu

Yemek odanızı taze hissettirmek için bu 10 basit dekorasyon yoluna göz atın.

1. Buketler
Yemek odanıza tazelik getirmenin belki de en anlık ve etkili yolu büyük bir vazoya çiçek yerleştirmek. Yeşil ve çiçeğin yaprakları arasındaki kontrast ne kadar güçlü olursa, izlenim o kadar taze olur. Mütevazi bir dokunuş için her bir kişinin plakasının yanına yerleştirmek için uzun, basit cam şişelere tek gövdeler yerleştirerek yaratıcı olun.

2. Bambu mutfak eşyaları
Funky, orijinal ve kullanışlı, bambu saplı çatal ve bıçaklar ferahlatıcı, Zen hissi verecektir. Tamamen ahşaptan yapılmış kaplar da harika fikirler.

3. Yeşil veya açık renkli sandalyeler
Süslemelerin doğrudan masanın üzerinde olması gerektiğini kim söylüyor? Sade yemek sandalyelerinizi yeşil veya açık renkli ahşap sandalyelerle değiştirin. Ailelerin en yaratıcısı için, mobilyaların yemyeşil, yeşil bir bahçede olduğu gibi görünmesini sağlarken, bir sandalyenin bacaklarını çim bıçaklarla boyamak; Bundan daha taze olamazsın!

4. Cam
Cam (bardaklar, vazolar, vb.) Hakkında güzel ve ruhani bir izlenim bırakan bir şey vardır – odanıza ışık ve tazelik getirmenin basit ve ucuz bir yolu için çeşitli seviyelerde suyla dolu ekstra şampanya bardağı yerleştirin.

5. Meyveler (gerçek ve sahte!)
Elma ve portakallardan oluşan güzel bir sepet (kase yerine) renk ekleyerek odaya tazelik katacaktır. İsterseniz sahte meyve ve sebze kullanma konusunda utangaç hissetmeyin; doğanın hediyelerini her iki şekilde de takdir edeceksiniz!

6. Tabaklar
Yemek yediğiniz tabaklar odayı güzel renklerle, çiçeklerin ve bitkilerin zengin, gösterişli grafikleriyle tazeleyebilir. Renkli bir dokunuş için, “ritim” duygusu yaratmak üzere renkler ve desenler arasında geçiş yapın.

7. Çiçek yaprakları
Masanın üzerine çiçek yaprakları serpmek, yumuşak bir esinti onları dışarıdan özenle getirmiş gibi görünmesini sağlar. Gülleri tercih edin, çünkü güzel görünürken havayı parlatırlar.

8. Kaseler
Renkli su, çakıl taşları, mumlar ve yüzen gül tomurcukları ile doldurulmuş küçük kaseler yemek masasını daha güzel yapamazdı. Küçük mumlar, masanın üzerinde mini canlılık dünyaları yaratmak için tepeye doğru süzülecek.

9. Mini bahçeler
Eğer yosun ve yeşil çim hoşlanıyorsanız, bu fikri seveceksiniz! Kavanozlarda az miktarda ot yetiştirerek veya masayı yosunla süsleyerek küçük bahçeler ve teraryumlar oluşturun. Mekanın canlanmasını sağlamak için küçük hayvan figürinleri yerleştirerek yaratıcılığınızı hissedin. Sadece çok dünyevi bir koku vermekle kalmayacak, aynı zamanda bu ilaveler bahçenizin tazeliğini doğrudan eve getirecektir.

10. Mevsimlerle oynayın
Ekstra tazelik için yemek odası dekorasyonunuzu mevsimlere göre değiştirin. Örneğin, Sonbahar ise, turuncu ve serin tonlu aksanları tercih edin ve yaprak şeklindeki plakalarla oynayın, kışın ise masanın donuk ve loş ışık olmasını önlemek için bu yumuşak yeşil tonları kullanırken renkleri solgun tutun. az konuşma sunan sosyal alan.

Bir cevap yazın