YEMEK ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ


Yemek odanız kağıt, fatura veya çocuğun ev ödevi tarafından mı tüketildi? Daha da kötüsü, yıllar içinde bir değişiklik görmedi mi? yardımıyla yemek odanızı geri alın ve aile yemeklerinin merkezi olarak oynadığı rolüne geri dönüştürün. Yemek odanızın, ailenizin ve arkadaşlarınızın birlikte vakit geçirmeyi, yemek yemeyi ve gülmeyi dört gözle bekledikleri bir yer olmasını istersiniz. İstediğiniz her stilde yemek odası dekorasyon fikirleri ve en iyi yemek odası mobilyaları için gidin.


Nasıl Dekore Edilir?

Yemek masaları

Günlük yemeklerden resmi akşam yemeği partilerine kadar her ihtiyaca uygun yemek masası ve yemek masası bulunmaktadır . Geleneksel bir yuvarlak yemek masası veya dikdörtgen şekli etrafında toplayın. Ayrıca, daha küçük alanlar veya daireler için mükemmel olan bir damla yapraklı masa, küçük yemek masası veya yemek seti ile gidebilirsiniz. Merkez parça olarak kaseler , vazolar veya diğer ev dekorlarını ekleyin .

Faydalı İpucu: Büyük bir aileniz varsa, 5 parçalı yemek takımı , 7 parçalı yemek takımı veya 9 parçalı yemek masası seti ile gidin . Çok yönlülüğü nedeniyle, büyük bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yapıyorsanız, damla yapraklı masa mükemmel bir seçenektir.

Çeşitli Oturma Grupları

Masa, tezgah ve yemek odası sandalyeleri içeren yemek odası setleri ile mekanınıza katmanlı boyutlar ekleyin. Toplama için sıcak ve davetkar bir alan yaratmaya yardımcı olmak için tezgahlı çiftlik evi yemek masası gibi rustik ahşap parçaları arayın . Yemek sandalyelerinin aynı odunsu havayı taklit ettiğinden emin olun .

Şık Depolama

Tarihli el-me-aşağı hendek ve bir süper şık modern çin kabine favori ince çin parçaları saklayın . Modern bir çin dolabı sadece şaşırtıcı bir dekoratif açıklama yapmakla kalmaz, aynı zamanda yemek odanız için depolama alanı olarak da ikiye katlanır. Güzel çini sergilemek için, cam dolaplar içeren bir çin kabine ile gidin.

Faydalı İpucu: Bir cam yemek masası , bir cam çin dolabı ile mükemmel bir şekilde eşleşir.

Şık Büfe

Alanınız varsa, bir büfe dolabına ,  büfe büfe masasına ayırın . Bunlar sadece yiyecek sunmak için değil, aynı zamanda yemek odası tasarımınızı daha da geliştirmek için ek bir dekoratif yüzey olarak da kullanılır. Vazolar , dekoratif servis tepsileri , aynalar ve daha fazlası gibi ev dekorunu görüntüleyebilirsiniz ! Masa lambalarını ve geleneksel büfe lambalarını unutmayın .

Açık Konsept

Yemek odanızı mutfağa bağlayan açık konsept tasarımla taze bir his yaratın. Adaya veya yarımadaya bar tabureleri ve karşı yükseklikli tabureler ekleyerek ikisinin birleştirilmesine yardımcı olun . Birleştirilmiş alan yeterince büyükse sayaç yüksekliği tablosu da ekleyebilirsiniz . Hızlı kahvaltı veya öğleden sonra atıştırmalık için mükemmel bir köşe.

Faydalı İpucu: Açık depolama ve raflar da mekana süper modern bir hava katıyor.

Günlük Yemek Takımları

Günlük yemek takımlarınızı seçmek tarzınızın gösterilmesine izin vermek için bir şanstır. Desen için bir tutkunuz varsa veya temiz aerodinamik detayları tercih ediyorsanız, gündelik yemek takımı masaya kişilik katar.

Kaliteli Yemek

Yemek odasına “etkilemek için giyin” diyerek masanızı güzel çin’de giydirin . Şimdi günlük kullanım için, brunch’tan akşam yemeğine kadar, zarif ince çin parçaları yemek odası tarzı ifadenizi oluşturmak için karıştırır ve eşleşir.

Faydalı İpucu: Masa görüntünüzü tamamlayın ve yemek odası dekorunuzu sofra takımı , cam eşyalar ve masa örtüleri ile parlatın . Bunlar konuklarınıza doğru araçları sağlar ve yer ayarlarınızı tamamlar.