Yeni Ada Davlumbazları – Kansei Mutfaklar

Özellikle oturma odası veya diğer alanlara açık mutfaklarda görsel engellerden uzak bir alan elde etmek için, yeni ada davlumbazları. Adanın tavanına veya tezgahına entegre edilmiş, yerden tasarruf sağlayan davlumbazlardır. Her şey, işlevini unutmadan, yani en iyi özlemle ve çevresinde güzel bir ortam elde etmek, çünkü çok sessiz davlumbazlar.

Yeni Ada Davlumbaz Modelleri

Novy Kataloğu içinde her zaman en iyi ortamı, dengeli bir tasarımı ve kişiselleştirilmiş bir mutfağı arıyoruz ada davlumbaz tasarımları. Görsel engellerden arındırılmış bir ada ile mutfak tasarımı oluşturmaya katkı sağlayan yeni modellerle. Her mutfağın hem alan, hem stil hem de pişirme şekli açısından benzersiz olduğunu göz önünde bulundurarak, tavan davlumbazları ve yüzey davlumbazları arasında seçim yapabiliriz.

  • Tavan Davlumbazları. Novy’nin sahip olduğu tüm seçenekler arasından seçim yaparak, farklı olasılıklara sahip engelsiz davlumbazlardır. LED aydınlatma ile ilgili olarak, ayarlanabilir yoğunlukta veya gün ışığı ile sıcak olabileceği gibi IŞIKSIZ tavan davlumbazını seçme seçeneği de mevcuttur. Mutfak tasarımına bağlı olarak davlumbazın paslanmaz çelik, beyaz veya siyah kaplamasını da seçebilirsiniz. Pişirme bölgesinin ölçülerine bağlı olarak 86x 50cm ve 116x50cm olmak üzere iki ölçü bulunmaktadır.

  • Devridaimli tavan davlumbazların. Tüm Novy tavan davlumbaz modellerinde, dışarıya duman çıkışı olasılığı olmaması durumunda opsiyonel hava devridaim sistemi bulunur. Ancak buna ek olarak, yağ filtrelerinin aerodinamik tasarımına ve yağların ve kokuların en iyi şekilde yakalanmasını sağlayan Monoblok devridaim filtresine sahip Bulut Modeli de bulunmaktadır. Ve işlendikten sonra pişirme dumanları mutfağa geri döner. İki motor, mutfağı yaşanacak bir yer haline getirmek için gizli bir şekilde “sessiz bir gövde” içine yerleştirilmiştir.

  • Yüzey Davlumbazları. Mutfak tezgahına entegre edilmiş ve sadece ihtiyaç duyulduğunda ortaya çıkan davlumbazlardır. Bu nedenle, alanı temizleyerek mutfağın ayrılmaz tasarımını ön plana çıkarır. Tabii ki, konfor ve en iyi özlemi sağlamak. Novy’de HEPSİ BİR ARADA konseptini öneren Surface davlumbazları var: indüksiyonlu ocak ve davlumbaz tek bir cihaz oluşturuyor. Pişirirken hareket özgürlüğü, kullanılan kaplara göre yüksekliği ayarlanabilir, sessizlik ve Novy’ye göre en iyi aspirasyon sunar.

Bu modeller benim düşündüğüm şeyler yeni ada davlumbazları, çünkü elbette, mevcut mutfağın tasarımında en çok yerleştirilenler. Pişirme bölgesi bir adadayken. Özellikle tavan davlumbazları.

Ancak elbette geleneksel ada davlumbazlarını ve yeni ambiyans davlumbazlarını da unutmayın. Çünkü mutfak tasarımı kişiseldir ve estetik ve işlevsel bir kriter altında eşlik eden her şey memnuniyetle karşılanır.

Mutfağınızı yenileme veya yeni mutfak mobilyası kurma sürecindeyseniz, Novy’nin sayfasına gidin ve tüm davlumbaz modellerini göreceksiniz. Ve yardıma ihtiyacınız olursa, nerede bulacağınızı söyleyecekleri bir yardım servisi var. novy satıcısı şehrinize en yakınd.