Yeni hol antre koridor asma tavan modelleri

Koridordaki tavan, hol asma tavan modelleri bu odayı dekore etmenize, dönüştürmenize, avantajlarını vurgulamanıza ve eksikliklerini gizlemenize olanak tanır. Doğru tasarlanmış tavan alanı farklı olmalı, sadece güzel görünüm değil, aynı zamanda işlevsel olmalıdır.Antre Asma tavan modelleri 2020 , Koridor Asma Tavan Modelleri 2020 , Koridor tavan dizaynları , Ev Koridor Asma Tavan Modelleri , Mutfak Asma tavan modelleri 2020 , Koridor Gergi Tavan Modelleri 2020 , Güzel Asma tavan Modelleri , Salon Asma tavan Modelleri,

Antre Asma tavan modelleri 2020 , Koridor Asma Tavan Modelleri 2020 , Koridor tavan dizaynları , Ev Koridor Asma Tavan Modelleri , Mutfak Asma tavan modelleri 2020 , Koridor Gergi Tavan Modelleri 2020 , Güzel Asma tavan Modelleri , Salon Asma tavan Modelleri,

Koridor tavanı seçmenin özellikleri

Küçük bir koridor için, ayna efektli gerilmiş bir tuval seçmeniz veya bir resim kullanmanız önerilir. Bu tasarım, koridorun sınırlarını görsel olarak genişleterek, tek bir alanın uyumlu bir bileşimini yaratacaktır.
Dar alan, enine kirişler veya alçıpan yapılarla artırılabilir.
Küçük bir koridorda, oda alanı sağlamak için yeterli yapay aydınlatma ile tavan düzlemini daha hafif yapmak daha iyidir.
Çatı çeşitleri
Tavanı indirebileceğiniz birçok model türü vardır.

Germe tavan
Bu tasarımlar mükemmel bir estetiğe sahiptir ve bakımı kolaydır. Germe panelleri çok çeşitli renk ve dokulara sahiptir ve bunlara çok çeşitli aydınlatma armatürleri dahil ederek hayal gücü için geniş fırsatlar sunabilirsiniz.

Asma tavan
Başlıca asma yapı türleri.

alçıpan
Alçıpan modelleri, koridorun tasarımında oldukça önemlidir. Onların yardımıyla, farklı aydınlatma türlerine sahip çok seviyeli tavanlar oluşturabilirsiniz, bu yüzden koridor alanını yenmek çok ilginçtir.

Raf
Özel çıtalar, çeşitli renklerde parlak veya mat bir yüzeyin yanı sıra bronz, gümüş veya altın kaplama uçlara sahip olabilir.

PVC paneller
Plastik paneller çok basit ve hızlı bir kurulum ve geniş bir renk gamına sahiptir. Bu kaplama, bakımı kolay ideal bir yüzey oluşturmanıza olanak tanır.

ahşap
Çevre dostu ahşap ürünler, çok sayıda olumlu özelliğe sahiptir. Koridordaki tavanda ahşaptan yapılmış astar, laminasyon veya çıtalar odaya özel sıcaklık ve konfor getiriyor.

hol asma tavan modelleri

Cam tavan
Benzersizliği ve güzelliği ile etkileyici lüks kaplama seçeneği. Cam yapı, iç mekana yüksek fiyat ve sofistike verir ve yerleşik aydınlatma sayesinde odada özel bir atmosfer ve ışık oyunu sağlar.

kaplama
Panel, çok sayıda tasarım seçeneği içeren en bütçeli tasarım türüdür. Çeşitli boyalar pürüzsüz ve dokulu etkileyici bir yüzey oluşturabilir.

Fotoğrafta mavi boyalı tavanı olan bir koridor var.

Ev Koridor Asma Tavan Modelleri

Ayna
Tüm odanın yüksekliğini ve alanını görsel olarak artırır, ona hafiflik ve incelik katar. Ayna modelleri cesur ve tamamen alışılmadık bir çözümdür ve bu, yansıtıcı etkiden dolayı benzersiz ve benzersiz bir iç mekan oluşturur.

Tavan
Kolay kurulum özelliğine sahip ekonomik ve pratik tasarım. Çeşitli boyutlardaki birimler hemen hemen her uyuma uyar.

Fotoğrafta, geniş bir koridorun iç kısmında tavandaki beyaz çini.

Boşluklar
Kuşkusuz, kesikli tavan, orijinal ve karşı konulmaz bir iç mekan yaratabileceğiniz için odadaki en parlak ve vurgu haline gelecektir.

Tavan yapılarının çeşitleri
Katların varlığı nedeniyle tavan modelleri aşağıdaki tiplere ayrılmıştır.

Bir seviye
Damlama yapmayan pürüzsüz bir yüzeydir. Tek seviyeli tasarımlar, oda düzenini daha canlı ve küçük ve alçak koridorlar için harika hale getirir.

Dubleks
Bu dekorla, odaya yalnızca belirli bir stil atamakla kalmaz, aynı zamanda iletişimi, kabloları veya alan alanını maskelemek gibi bazı işlevsel görevleri de çözebilirsiniz.

Çok seviyeli
Birçok seviyesi vardır ve geometri daha karmaşıktır. Bu çok seviyeli modeller, farklı malzeme ve doku türlerini mükemmel şekilde birleştirir.

Tavan kumaşı çeşitleri
Doğru seçilmiş doku, oda dekorunu daha düşünceli ve eksiksiz hale getirmenizi sağlar.

Sıkıcı
En klasik ve güncel yüzey türü. Mat doku, yansıtıcı bir etkiye sahip değildir ve parlama oluşturmaz. Yardımı ile oldukça sakin, özlü ve eksiksiz bir iç mekan yaratabilirsiniz.

Parlak
Koridorun sınırlarını önemli ölçüde genişletebilen ve uzunluğunu artırabilen mükemmel yansıtıcı özelliklere sahiptir.

saten
İnci gibi parlak özel ipeksi bir dokuya sahiptir. Saten modeller yumuşak bir yansıtıcı etkiye sahiptir ve kumaşın yüzeyini mükemmel bir şekilde taklit eder.

Çatı rengi
Renk düzenine sahip tavan döşemesi, koridorun tasarımında önemli bir rol oynar.

siyah
Neredeyse tüm iç mekan çözümleriyle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Siyah tavan her zaman çok zarif ve zariftir ve bu nedenle sıradışı ve zarif bir tasarım oluşturur.

Fotoğrafta bir salon ve aydınlatma ile süslenmiş siyah parlak bir tavan var.

beyaz
Odanın dekorunun geri kalanıyla mükemmel uyum sağlayan, tüm iç mekanı vurgulayan ve başlatan klasik bir seçenek. Beyaz, koridor parlaklığına, tazeliğine ve etkileyiciliğine katkıda bulunur.

Fotoğrafta bir koridor ve alçı platformlu parlak beyaz bir gergi tavan var.

Kahverengi
Ortama sıcaklık ve rahatlık getirir, sıcak ve yatıştırıcı bir etki yaratır. Kahverengi, oldukça muhafazakar ve egzotik bir renktir.

bej
Birçok iç mekan için en tanıdık renk. Bej hafif, sakin ve nispeten basit ama aynı zamanda kusursuz bir tasarım.

yeşil
Yeşil doğal renkler çok orijinal görünüyor ve koridor için mükemmel bir çözüm haline geliyor.

ü, kusursuz ve sofistike gri renk, birçok etkileyici tasarım kompozisyonunu gerçekleştirmenizi sağlar.

Fotoğrafta kare lambalarla süslenmiş gri tavanlı bir koridor var.

mor
Sakin leylak tonları, tamamen özgün bir iç çözümdür. Bu rengin tavanı büyüleyici gizem atmosferine katkıda bulunacak.

Mor
Aktif ve yoğun koyu mor kesinlikle koridora lüks ve şıklık katacaktır.

mavi
Koyu mavi tonlar, iç mekanı daha da serinletmenin yanı sıra sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etki yaratır.

kırmızı
Bu abartılı renk tüm dikkatleri, çekiciliği ve büyülenmeyi çekecek. Kırmızı tavanın yardımıyla tüm koridorun bireyselliğini vurgulayabilirsiniz.

Tavan tasarım fotoğrafı
İlan

Önceden tasarlanmış tavan tasarımı, koridorun stilistik çözümü ile uyumlu bir şekilde birleştirilecek.

Yüksek
Çevresindeki LED şerit nedeniyle bu tür tavan dekorasyonu büyük bir etki yaratır ve iç mekanı daha hafif ve daha ağır hale getirir.

Fotoğrafta, koridorda siyah noktalar bulunan yüksek beyaz bir tavan var.

Karşılıklı
Renklerin oyunu ve çeşitli malzeme ve dokuların bir kombinasyonu sayesinde, orijinal bir yaratıcı tavan inşa etmek ve böylece koridora benzersiz ve zarif bir görünüm vermek mümkündür.

Fotoğraf baskısı ile
Birden fazla desen biçiminde fotoğraf baskısı ile karakterize edilen modeller, anlamsız bir oda tasarımı oluşturmanıza olanak tanıyan beklenmedik ve sıra dışı bir tasarım çözümüdür.

Renkli
Kahverengi ile beyaz, bej ile siyah ve mavi kombinasyonları ile sarı gibi çeşitli renkler tavan tasarımını yeni bir yüksek kaliteli dekoratif seviyeye taşımanıza olanak tanır. Sınırsız renk kombinasyonları koridor stilini unutulmaz kılıyor.

Vitray pencereler
Odaya parlaklık verir, parlamayı doldurur, alanı görsel olarak genişletir ve tavan yüzeyini inanılmaz derecede güzel bir dekoratif unsur haline getirir.

Fotoğrafta, tavanda vitraylı asma yapı ile fuayenin iç kısmı görülmektedir.

Paketlerle
Dekore edilmiş kirişler, özel bir konfor, ev ve çekicilik atmosferi katmanın yanı sıra, imar ve tavan hacmi vererek mükemmel bir iş çıkarır.

Işık
Oda boyunca eşit olarak dağılan ışık akışları yaratır. Yarı saydam tavan tasarımları etkileyici görünüyor ve kimseyi kayıtsız bırakmıyor.

Alçı ile
Sıva süslemenin güzelliği her zaman dikkat çeker ve beğenilir. Dokulu veya oymalı sıva, tavan alanına özel bir benzersizlik kazandırır.

Kavisli tavanlar
İlan

Bu tür iç unsurlar, koridordaki en dikkat çekici tasarımın bile dönüştürülmesine yardımcı olacak, onu gerçekten güzel ve güzel hale getirecek.

Geometrik şekiller (daireler, kareler).
dalgalar.
Zor şekiller.

Çok seviyeli çapraz, kamufle edilmiş, kemerli veya süslü aydınlatmalı r harfi gibi diğer karmaşık desenler, stilize bir tavan oluşturmanıza ve onu gerçek bir sanat eserine dönüştürmenize olanak tanır.

Koridor aydınlatması
İlan

Çeşitli aydınlatma kaynakları yalnızca temel işlevlerini tam olarak yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda koridorun tüm tarzına mükemmel şekilde uyar.

Arkadan aydınlatmalı.
avize.
Işıklar.
abajur.
Noktalar.
Brezilya.

Fotoğraf tavanında, koridorun iç kısmında bir avize ile süslenmiştir.

Doğru aydınlatma düzenlemesi, odanın içini vurgulamaya ve ona konfor katmaya izin verecektir.

Tavan çeşitli tarzlarda yapılmıştır
İlan

Çok yönlü tavan tasarımı, herhangi bir stil yönünde yürütülen koridorun düzenlenmesine yardımcı olacaktır.

Modern.
Klasik.
yüksek teknoloji
üst katta.

Fotoğraf, neoklasik tarzda koridorun içinde beyaz bir alçıpan tavanı göstermektedir.

Çeşitli tasarımların yardımıyla, her türlü yaratıcı ve benzersiz fikri gerçekleştirebilir ve koridorda her stile uyan cesur bir tasarım yaratabilirsiniz.

Fotoğraf, koridordaki avizelerle modern bir tarzda kombine bir tavanı göstermektedir.

Olağandışı koridor çözümleri
İlan

Çeşitli tavan dekoru sayesinde, herhangi bir özel düzeni dekore edebilirsiniz.

Merdivenli
Salonun merdivenlere uygun tasarımı estetik ve işlevselliği birleştiriyor. Tavan kompakt görünmeli ve bu alışılmadık geniş odanın genel görünümü ile aşırı yüklenmemelidir.

geçit
Uzun ve dar bir koridor için açık tonlarda yapıları seçmek daha iyidir; En iyi seçenek beyaz bir tavan yüzeyidir. Koridorda uzunlamasına aydınlatmalı çok seviyeli kare, dikdörtgen veya gradyan modeller, alanı görsel olarak genişletecek ve kısaltacaktır.

Küçük giriş holü
Aydınlatma veya ayna kaplaması, çoğu durumda Kruşçev gibi bir apartman dairesinde bulunan mütevazı büyüklükte bir oda düzenlemeye yardımcı olacaktır. Çok sayıda yerleşik ampul, tavanı görsel olarak kaldıracak ve koridoru ışıkla dolduracaktır. Giriş kapısının üzerinde bulunan kiler veya nişleri sökerek de mekanın yüksekliğini artırabilirsiniz.

Koridor ve mutfağı birleştirmek
Farklı renklerdeki çok seviyeli modellerin yardımıyla mekanı görsel olarak belirli fonksiyonel alanlara bölebilirsiniz.

Oturma odasına taşınmak
Uygun tavan bölgeleri, odadan odaya yumuşak bir geçiş sağlayacak ve tek bir konfigürasyon oluşturacaktır.

Fotoğraf Galerisi
İlan

Koridordaki