Yeşil Kreş Resimleri


Bu yazıda, bu harika görüntüler aracılığıyla bebeğinizin odasını yeşil renkte dekore etmek için size harika fikirler vereceğiz. Elinizden gelen tüm özeni gösterin ve burada küçük çocuğunuzun alanını dönüştürmek için mükemmel bir fikre sahip olacaksınız.

Burada size en iyi yeşil oda resimlerini göstereceğiz ve bunları alanınıza uyarlamanız için bazı önerilerde bulunacağız; ama her zaman boyutları ve fizibilitesini bütçe açısından düşünün.

Geri kalanı için, mekanları dekore etmek ve yeniden düzenlemek kadınların sahip olduğu en eğlenceli görevlerden biridir, bu yüzden her anın tadını çıkarın.

Renkle oyna

İlk fotoğrafta güzel bir yeşil duvarda, duvardaki resimlerimizi kullanarak ve ahşap unsurları birleştirerek renk ve temayla ne kadar kolay oynayabileceğinizi size göstermek istiyoruz.

Bebek odasının duvarlarını dekore etme fikirleri

Bu dekorasyon için sadece yastık ve renkleri iyi kullanmalısınız, göreceğiniz gibi yeşil daha çok toprak tonları ile kullanılabilir ve hatta dokularınıza kahverengi desenler katabilir. Denizcilik tarzındaki bu fikir, evin erkekleri için çok moda ve çeşitli yeşil tonlarında kullanılabilir.

Denizci

Sıcak bir ton kullanın

Elemental ve klasik, ailenin yeni üyesini ağırlamak istediğimizde en çok aranan renklerden biri olan pastel yeşil renktir. Bu süper sıcak ve rahat gölge, küçük çocuğunuzun hayatını bol miktarda huzur ve sükunetle doldurur.

iç dekorasyon, nane yeşili bebek odası, sama ve koltuk, duvar dekorasyonu

Size az önce sunduğumuz bu fikirde, yeşil beyazın yanı sıra beşik ve mobilyalarla da çok iyi oynuyor; elbette halı da bu tona çok yakışıyor. Ayrıca kahverengi rengin nasıl göründüğünü de göreceksiniz, burada ona olağanüstü bir kontrast veren küçük detaylarda kullanılıyor.

Perdelerde renk

Şimdi limon yeşili ile kahverenginin bir kombinasyonunu görelim, prensesler pembe tonları tercih ettiği için bu trend çocuklar için de tektir.

Misket limonu yeşili bir perdeye, battaniyeye veya halıya gidebilir. Bu fikirde, kahverengi rengin dışarıya bakmayı bırakmadığını ve ona mükemmel bir kontrast verdiğini göreceksiniz.

yeşil bebek odası

Kireç yeşili stratejik yerlerde kullanmanızı tavsiye ederim yani bir sandalyede ya da halının bazı boşluklarında taşıyabilirsiniz. Bunun oldukça canlı bir renk ve ideal olarak denge olduğunu unutmayın.

Ancak çocuğunuzun odası için daha canlı ve eğlenceli bir ton tercih ediyorsanız, limon yeşili paletlerine bir göz atın!

Yeşil, küçük çocuğunuzun hayalini gerçekleştirmek için mükemmel, çok rahat bir renktir. Size gösterdiğimiz bu fikirde sandalye çok önemli bir rol oynar, onunla bebeğinizi emzirebilir veya uyurken uykusunu izleyebilirsiniz.

Beyazla eşleşir

Turkuaz yeşili odalar ise gri ve beyazın tonlarıyla birleşiyor. Tercihen beyaz mobilyalar ve gri duvar halıları. Mükemmel bir kombinasyon.

Turkuaz bebek odası

Turkuaz yeşili dekorasyon çocuk odalarında trend haline geldi, onlara bazı doldurulmuş hayvanlar ekleyebilir veya daha klasik bir süs ile dekore edebilirsiniz. Israr ediyorum, daha erkeksi bir dekorasyon.

Modern ve Şık Bir Kız Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir

Siyah renkle ona zarif bir dokunuş katın

Bu mekanlar için zümrüt yeşili kullanmak pek yaygın değil ama sizin arzunuz buysa, kolayca kontrast oluşturdukları renklerin beyaz ve siyah olduğunu bilmelisiniz. Fakat çok yoğun bir renk olduğu için bebeğinizin yatak odası için tavsiye etmiyorum.

Yeşil kreşler harikadır.  Göze batan bir cinsiyete sahip değiller.  Ve yeşil sakinleştirici bir gölge â ????  Bir çocuk odası için iyi bir fikir, yeni ebeveynliği düşünmek stresli olabilir.  Antep fıstığından zümrüde kadar çok çeşitli görünümler ve temalar sunan çok sayıda renk tonu vardır.

Kadınsı bir dokunuş için pembe rengi kullanın

Evin prensesleri için yeşil, pembe bir renkle birleştirirseniz ve bana inanın mükemmel görüneceğini düşünürseniz geçerlidir. Nesneleri daha banka tonunda yerleştirmek ve pembe renkli kilim veya battaniye kullanmak.

Bu dekor, hizmetçi odasına daha saf bir çekicilik katacak büyüleyici bir dokunuşla daha nostaljik.

00323557 15. Pembe, beyaz ve pastel yeşil renklerde iki ranzalı çocuk odası_00323557 15

Yeşil, su tonunda kullanıldığında yeşil renk pembe ile oynayabilir. Zümrüt veya kireç kullanırsak, aynı tonda olmayacağını göreceksiniz.

Yatağın altındaki alandan yararlanın

Her şey aklınızda ve dekorasyona başladığınızda ne kadar yaratıcı olabileceğiniz konusunda, küçük kızınızın yatağının altında bir dinlenme alanı oluşturmaya karar verseniz bile su yeşili her yere gidebilir.

KÜÇÜK ÇOCUK ODALARINDAN EN ÇOK ŞEKİLDE NASIL YAPILIR - Çocuk İç Mekanları

Yatak odasından merdivenleri kolayca tırmanabilen 5 yaş üstü kızlar için muhteşem bir oyun alanı. Pembe ve beyaz detaylarla yeşilin nasıl özel göründüğünü burada görüyorsunuz.

Yeşil, bebeğinizin cinsiyetini hala bilmiyorsanız ve kendinizin önüne geçmek istiyorsanız, düşünebileceğiniz çok nötr bir tondur. Bir beyefendinin veya prensesin yatak odasını dekore etmek için sonsuz seçenek var ve her şey öğeler, mobilyalar ve duvar halılarıyla başlıyor.

Yani bir fikir, tüm odanızı boyamanız ve zaten seksle uğraştığınız zaman, orada öğelerle birleşmeye başlıyor olabilir.

Size verdiğim tavsiye, bu mekanları işlevsel bir şekilde dekore etmeniz yani minikleriniz yaş ilerledikçe dayanıklı olabilecek mekanlar oluşturmanızdır. Orada size bu görevde yardımcı olacak birçok çok uluslu mobilya alabilirsiniz.

Çocuklarımızın hızla büyüdüğünü ve idealin yaşamlarının her aşamasına alanlarını uyarlamak olduğunu unutmayın.

İlgili Mesajlar: