Yeşille eşleşen 15 renk


Sarı ve mavinin karışımından doğan yeşil renk, içindeki hakim renk olduğu için tazeliği, yaşamı ve özellikle doğayı ifade eden bir renktir. Birçok insanın favori rengi ve birleştirmesi en kolay renklerden biri olmasa da, yeşil, dekorasyonda katkıda bulunacak çok şey var. İstediğiniz evinizi boyamak veya dekore etmek için yeşili birleştirin? Bunları kaçırmayın Yeşil ile harika bir şekilde birleşen 12 renk.

Yeşil ve beyaz duvarları birleştiren bir oturma odası

Fotoğrafçılık Profesyonel Aracı

Yeşil ve beyaz. Kasayla, kolayla başlıyoruz. Beyaz, yeşil ile harika bir şekilde birleşir. Aslında herhangi bir renkle, ama daha iyi görünen bazıları var ve biri yeşil. Bu çizgilerin üzerinde gördüğünüz yeşil, buradan satın alabileceğiniz Bruguer’in doğal yeşili.

Hangi tonda birleştirdiğimiz önemli değil, beyaz ve yeşil her zaman bir başarıdır. Taze ve aydınlık alanlar yaratın.

Yeşil ve griyi birleştiren bir oda

Gri ve yeşil. Basit tutalım. Gri, bazı mimari ve tasarım ustalarına göre mükemmel nötr renktir veya aynı zamanda anti-renk olarak da adlandırılır; bu nedenle sera ile çok iyi. Yeşil ve gri, yeşil rengi sayesinde hayat dolu mekanlar yaratır. aynı zamanda her zaman zarif olan gri sayesinde sofistike ve çağdaş bir dokunuşla.

Görmek: Yeşil tonlarda boyanmış, güncel ve şık 20 yatak odası

Duvarlarda fıstık ve portakal rengini buluşturan bir mutfak

Yeşil ve turuncu. Turuncu, kırmızı ve sarıdan gelir, yeşil ile uyumlu iki renktir. Böylece turuncu, yeşilin yanında bir renk paleti oluşturmak için istersek kullanabileceğimiz başka bir renktir..

Turkuaz ve yeşili pembe tonlarla buluşturan ferah mutfak

Yeşil ve turkuaz: Bunlar, yeşil pigmentasyona sahip turkuazın yanı sıra, kromatik dairenin soğuk kısmında bulunan iki renktir. doğal olarak, birleşen renklerdir.

Elbette dikkatli olun, çünkü bu iki renkle dekore edilmiş bütün bir alan doygun hale gelebilir.

Görmek: Turkuaz ile en iyi birleşen renkler

Yeşil ve pembe duvarları birleştiren bir yatak odası

Fotoğrafçılık Harrison Nate ve Ben

Yeşil ve pembe. Aslında, yeşil, tamamlayıcı rengi olduğu için kırmızı ile uyumludur; Böylece, pembe gibi kırmızının tüm çeşitleri yeşil için harika bir müttefiktir ve birçok ton varyasyonu. Bu çizgilerin yukarısındaki resimde bir örneğimiz var. Yeşil ve pembe tonların mekana hakim olduğu Casa Decor 2018 için Virginia Guasch tarafından tasarlanan yemek odasında.

Görmek: Pembe ile en iyi birleşen renkler

Fıstık ve kahverengiyi birleştiren bir yatak odası

Yeşil ve kahverengi. Kahverengi, özellikle doğada bulabileceğimiz başka bir renktir.

Gövdeler, dallar, toprak …, bu yüzden yeşille çok iyi birleşiyor. Bu iki renkle dekore edilen mekanlar, kahverengi hem şık hem de sakin bir renk olduğu için doğa ve huzur anılarını çağrıştırıyor.

Yukarıda gördüğümüz kadar koyu kahverengi olsa da yeşil ile çalışır.

Bakınız: kahverengiye uygun 10 renk

Duvarlarda yeşil ve perdelerde kırmızı

Jean Porsche’nin Westwing için Casa Decor 2017’deki yeri

Yeşil ve kırmızı: Bu diğer resimde, yukarıdaki resimde bir kırmızı bir renkle birlikte yeşilve sonuç, yeşil ve kırmızı benzer olduğu için nasıl başka türlü olabilir ki, iyidir.

Bu kombinasyonda, bu iki renkle süslediğimiz alanı yüklememek için bunlardan birini küçük dozlarda eklemek uygundur.

Görmek: Kırmızı ile en iyi birleşen renkler

Mavi ile birlikte yeşil oturma odası

Jean Porsche’nin Westwing için Casa Decor 2017’deki yeri

Yeşil ve mavi. İki analog veya uyumlu renktir. Yani renk çarkına yakın. Bu iki renk, taze ve canlı mekanlar yaratan gerçek bir kombinasyondur. Evet olmasına rağmen, hiç de sıcak değil, çünkü ikisi ülkenin soğuk kısmında kromatik daire. Niyetin ise sıcak bir atmosfer yaratın, bu renkleri kullanmayın.

Görmek: Maviyle eşleşen 10 renk

Bej duvarlarla birlikte yeşil boyalı bir yatak odası

Fotoğrafçılık Mobilya

Yeşil ve bej. Bej, toprak rengi, sıcak ve çok yumuşaktır, bu nedenle doğaldır ve yeşil ile harika bir şekilde birleşir. Bu vesileyle bej, yeşile sahip olmadığı tüm sıcaklığı verir.

Fotoğraftaki kadar güzel bir bej arıyorsanız buradan satın alabileceğiniz Bruguer Nepal Bej Tint’i ilginizi çekiyor. Çok hafif ve çok yumuşak bir bejdir.

Ve eğer bu rengi beğendiyseniz burada bej ile en iyi birleşen renkleri görebilirsiniz.

Yeşil ve mor duvarları birleştiren bir yatak odası

Fotografía Two Little Drakes

Yeşil ve mor. Mor, kırmızıdan gelen bir renktir ve daha önce de gördüğümüz gibi, yeşilin tamamlayıcısı olan kırmızı, genellikle oldukça iyi birleşir. Bu nedenle mor renkler ve varyasyonları yeşil ile birleşmek için iyi seçeneklerdir.

Bakın: Morla en iyi birleşen renkler

Yeşil rengi siyah renkle birleştiren bir yatak odası

Etsy Fotoğrafçılık

Yeşil ve siyah. Siyah, beyaz ve gri ile birlikte birçok veya hemen hemen tüm renkleri desteklediği için birleştirmesi kolay olan başka bir renktir. Ve siyahla dekorasyon yaparken veya boyarken dikkatli olmamız gerekse de, yeşille bir arkadaşlık yapmamız, dekorasyona eklemek daha kolay.

Yeşil ve sarıyı birleştiren bir oturma odası

Yeşil ve sarı. Sarı, yeşile benzer başka bir renktir, aynı zamanda harika bir şekilde birleşen, taze ve çok neşeli ortamlar yaratan sıcak bir renk.

Yeşil boyalı bir yatak odası

Photography Thrifty Dekor Piliç

Yeşilin diğer tonları. Biz de yapabiliriz yeşili diğer yeşilin herhangi bir tonuyla birleştirin tek renkli bir palet elde etmek her zaman başarılıdır.

Üst kattaki bu yatak odasının duvarında yoğun, güzel bir yaprak yeşili vardır ve yatak örtüsünde, minderlerde ve yastıklarda doğal olarak mükemmel bir şekilde birleşen diğer yeşil tonlarını görüyoruz.

Böylece, bir diğeri yeşille eşleşen renkler bu, yeşilin kendisi, çok çeşitli tonlarında.

Bakınız: fıstık yeşili ile eşleşen renkler

Yeşili ahşapla birleştiren bir oda

Fotoğrafçılık Evcil Hayvanların Güneşi

Ağaç ve sebze lifleri: Yeşil, doğadan gelen bir renktir. Bitkilerde ve yapraklarda, tarlalarda, ağaçlarda ve diğer bitkilerde görüyoruz. Yani, bir rengin kendisi değil, bir malzeme olsa bile, yeşil, ahşap ve bitkisel lifler ile mükemmel bir şekilde birleşir, çünkü tüm bu unsurlar doğal niteliktedir.

İç dekorasyon için yeşil hakkında ne düşünüyorsunuz? Onunla duvarlarını boyar mısın? Yorumlarda seni okudum.