Yuvarlak aynalar: Banyolarda yeni trend


Banyo trendlerine gelince, birkaç yıldan bu kısma kadar her şeyi gördük. Hidrolik fayansların durdurulamaz ilerlemesinden metro fayanslarına, altıgen fayanslara, tasarım mobilyalara, ayaklı küvetlerin yeniden doğuşuna ve duş tekneleri için yeni çözümlere.

Banyonun tüm harika unsurları modifikasyonlardan geçti. Şimdi sıra küçük ama temel nesnelerden biri: ayna..

Ve banyolarda ve diğer alanlarda yuvarlak aynaları trend kategorisine yükselten büyüyen bir hareket var. Onlar bir sahip olmalıyeniliktir; banyolarda yuvarlak aynalar moda.

Ve bu iyi bir haber çünkü estetiği, bu kadar muhteşem banyolar yaratma veya tamamlama kapasitesine sahip büyük bir dekoratif güce sahip.

Yuvarlak aynalar: Banyolarda yeni trend

Mimar Sandra ve Rebeca tarafından yönetilen harika stüdyo R de Room, duvar karolarının geometrik şekillerinin ve yer mozaiğinin aynayı aldığı şık ve modern bir banyoyu takdir edebileceğimiz bu evi tasarladı. çerçevesiz yuvarlak, formatta düzbüyük bir zevkle, daha fazla dinamizm katmak ve dergiye yakışır bir sahne yaratmak.

Amazon’da, Coycama ayna, pürüzsüz, 100 cm çapında.

Daha fazla ayrıntı görün veya satın alın>

Yuvarlak aynalar: Banyolarda yeni trend

Tasarım Anton Gorbatenko

Tasarımcı Anton Gorbatenko, iki lavabo veya lavabolu modern bir banyonun ve mat siyah kaplamalı büyük metal çerçeveli iki yuvarlak aynanın bu muhteşem görüntüsünden sorumlu olup, diğer unsurlarla güzel bir kontrast yaratmaktadır.

Amazon’da mat siyah çerçeveli ve asma kulplu Corium yuvarlak ayna.

Daha fazla ayrıntı görün veya satın alın>

Yuvarlak aynalar: Banyolarda trend

Fotoğrafçılık @carpendaughter

@ Carpendaughter’ın banyolarından birinde, banyoda çeşitli trendler görüyoruz. Yerde altıgen karolar, duvarda metro karosu ve başka türlü nasıl olabilir, altın çerçeveli yuvarlak bir ayna.

Amazon’da Luxe Aqua ayna, 60 cm çapında arkadan aydınlatmalı.

Daha fazla ayrıntı görün veya satın alın>

Yuvarlak aynalı bir banyo.  Yeni moda

Tasarım ve fotoğrafçılık Prosto W Szarosci

Bu diğer banyoyu harika bir şekilde tasarlanmış, iki yuvarlak aynanın bile banyonun geri kalanına uyacak şekilde büyük bir ahşap çerçeveye sahip olduğu banyonun içindeki çok sayıda ahşap ve imitasyon ahşap gibi tüm trendleri bir arada değerlendirebiliriz.

Amazon’da, Umbra firmasından küçük ve modern yuvarlak ayna.

Daha fazla ayrıntı görün veya satın alın>

Yuvarlak aynalı bir banyo

Ayşenur @aysenur_aysenur de E17 Life

Pek çok malzemenin bir arada çok iyi çalıştığı bu çok güzel ve eklektik diğer banyoda, kayışlı yuvarlak ayna banyoya harika bir stille hakimdir. Ve bu tür aynalar her zamankinden daha fazla. Kayışlarla veya iplerle, yuvarlak aynaların asılı olması trendde.

Bu aynalar endüstriyel banyolarda veya modern rustik banyolarda ve klasik banyolarda harika görünüyor. Tarzla birleştirilmesine rağmen, her banyoda iyi görünebilir.

Denis Krasikov ve Anastasia Struchkova Projesi

Denis Krasikov ve Anastasia Struchkova tarafından yaratılan bu diğer tasarımcı banyosunda, minimalist ve çok modern bir dokunuş yaratan büyük çerçevesiz arkadan aydınlatmalı yuvarlak ayna mekanın ana kahramanıdır.

Yuvarlak aynalı bir banyo

Jagoda Nowakowska’dan dekoratif proje

Aynı şekilde Jagoda Nowakowska tarafından tasarlanan son derece modern bir banyo, duvarları ve zeminleri kaplayan son moda malzemelere sahiptir. Aksi nasıl olabilirdi, banyoya, mekana sıcaklık katan ahşap çerçeveli yuvarlak bir ayna hakimdir.

Yuvarlak aynalar: Banyolarda yeni trend

Anastasia Kapralova tasarımı

Tasarımcı Anastasia Kapralova, ince ve zarif bir siyah çerçeve ile çerçevelenmiş büyük yuvarlak bir ayna kullandığı bu lüks ve sofistike banyoyu tasarlamaktan sorumlu.

Stil Küratöründen Fotoğraf Çekimi

Ayrıca Gina’nın Style Curator’ın banyosunda gördüğümüz gibi, ayna çerçevesinin ne kadar iyi mat beyaz olduğu ile, neden tamamen şık olmadığını bilmediğim boş çerçeveli yuvarlak aynalar bulabiliriz.

Ne diyorsun, trende katılıyor musun yoksa yuvarlak veya kıvrımlı aynaları sevmiyor musun? Seni yorumlarda okudum.

Bunları da görebilirsiniz Bize tasarım ustalık sınıfı veren 10 pembe banyo veya diğerleri Size ilham verecek 60 modern banyo.