Yüzey Başlığı Nasıl Takılır – Kansei Cocinas


Mutfak mobilyalarının dağılımı tanımlanırken davlumbazın montajını düşünme zamanı gelmiştir. Pişirme bölgesi bir adada bulunuyorsa ve ayrıca görsel engellerin olmadığı bir alan arıyorsanız, dikkate almalısınız. bir yüzey başlığı nasıl kurulur. Çünkü Novy’nin Panorama kaputu, mekanınız için en uygun model olacak.

Çan Panorama Novy tarafından gerçek mutfak testleri ve yoğun simülasyonlara dayalı olarak en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Sonuçlar, ocak seviyesindeki sifonlu statik ekstraksiyona kıyasla emişin iyileştirildiğini göstermektedir. Panorama davlumbaz HEPSİ BİR ARADA olup, yüzeye entegre indüksiyon + davlumbaz, tavaların yüksekliğine uyum sağlar.

Kaldırma kulesi 3 farklı yüksekliğe ayarlanabildiğinden pişirme buharları üretildikleri gibi tutulur. Kule, pişirildikten sonra indüksiyonlu ocakla birleşene kadar alçalır ve temiz, engelsiz bir görüş alanı oluşturur.

Yüzey Başlığı Nasıl Takılır

Elbette kendinize soruyorsunuz, ama havalandırma nerede? Borusuz bir davlumbaz dışarıda nasıl emer? Özel bir mutfak dolabı gerekecek mi?… Ve her mutfakta ortaya çıkacak birkaç soru daha.

Göre yüzey davlumbazı duman çıkışıiki şekilde yapılabilir:

  1. Dışarıya kanalize edildi. 90º’lik dirsekten maksimum 3 m yassı boru ile. Yerden en az 30 cm dışarıya çıkış ile.
  2. Devridaim çekmecesine çıkış ile. Çekmeceyi hava çıkışının rahatsız edici olmadığı bir yere kurmanız önerilir.

Borusuz bir davlumbaz dışarıda nasıl emer?

Novy’de, davlumbazları için yeni bir hava devridaim sistemi olan özel monobloklarına sahipler. Koku moleküllerini çok verimli bir şekilde ortadan kaldıran yenilikçi, yüksek teknolojili bir filtredir. En son teknolojiye sahip milyonlarca emici mikro küreden oluşan esnek bir tabaka oluşturur.

Monoblok filtre, yapıldığı malzeme sayesinde, geleneksel bir devridaim filtresi ile donatılmış diğer davlumbazlara kıyasla gürültüyü önemli ölçüde azaltır ve ayrıca enerji, dışarıdaki bir davlumbazın doğrudan tüketimi ile bir devridaim davlumbazı arasında fark oluşturmaz.

Novy, tüm davlumbazlarının bir dış mekan prizi ile veya bir devridaim versiyonu ile kurulabilmesini sağlar. Yani her mutfağın durumuna göre hangisinin en iyi çözüm olduğuna karar verebilirsiniz.

Düşünmek yüzey davlumbazının kurulacağı mutfak dolabıkapladığı alanı hesaba katmalıyız. 60 cm derinliğindeki bir kabinin içinde yeterince kullanışlı alan bıraktığı için bu nedenle sorun değil.

En olağan şey, plakayı çekmeceli bir dolaba yerleştirmek olduğu için, bunların standart 60 cm’lik bir modül içinde 40 cm derinliğinde olması gerektiğine dikkat edilmelidir.

Yüzey kaputunun montajı konusunda hala şüpheleriniz varsa, Novy beğen aspirasyon uzmanları, Davlumbazlarının montajı ile ilgili tüm şüphelere şahsen ilgilendikleri teknik desteğe sahiptirler.

Çok pratik bulduğum profesyonel bir hizmet, özellikle mutfak yenileneceği zaman ve mutfak mimarisinin kendisiyle birlikte her türlü teknik öngörülemeyen olay ortaya çıktığında.